سردار نقدی:

امروز ما هر سلاحی که لازم باشد می‌توانیم بسازیم

سیاست داخلی

بسیج در راستای منویات مقام معظم انقلاب اسلامی که تاکید داشتند تحریم‌‌ها را باید با اقتصاد مقاومتی خنثی کرد، فصل جدیدی در راهبردهای بسیج آغاز شده است. ما از ابتدای انقلاب اسلامی همیشه تحریم بوده‌ایم و مسئولین توانسته‌اند با اعتماد به نفس تحریم‌ها را خنثی کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاكید كرد: من از اینجا اعلام می‌کنم امروز ما هر سلاحی که لازم باشد می‌توانیم بسازیم و هیچ سلاحی نیست که مورد نیاز نیروهای مسلح باشد و صنعت دفاعی ما بگوید نمی‌توانم آن را آماده کنم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار محمدرضا نقدی در همایش ملی طلایه‌داران اقتصاد مقاومتی و محرومیت‌زدایی که امروز صبح در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد گفت: امروز بسیج پیام‌رسان زینب کبری(س) است.

وی ادامه داد: بسیج در راستای منویات مقام معظم انقلاب اسلامی که تاکید داشتند تحریم‌‌ها را باید با اقتصاد مقاومتی خنثی کرد، فصل جدیدی در راهبردهای بسیج آغاز شده است. ما از ابتدای انقلاب اسلامی همیشه تحریم بوده‌ایم و مسئولین توانسته‌اند با اعتماد به نفس تحریم‌ها را خنثی کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه مهمترین حوزه‌ای که در آن تحریم بوده‌ایم عرصه دفاعی بود زیرا بازار گسترده‌ای در این حوزه وجود ندارد، اظهار داشت: حتی ما در این حوزه نیز که تولیدکنندگان آن بسیار محدودند توانستیم به بیشترین پیشرفت در صنعت دفاعی دست یابیم. من از اینجا اعلام می‌کنم امروز ما هر سلاحی که لازم باشد می‌توانیم بسازیم و هیچ سلاحی نیست که مورد نیاز نیروهای مسلح باشد و صنعت دفاعی ما بگوید نمی‌توانم آن را آماده کنم.

کد N595543