| 226861

پشتیبانی قاطع شورای هماهنگی جبهه اصلاحات از تیم دیپلماسی هسته‌ای ایران

سیاست داخلی

در پایان این جلسه اعضای این شورا اظهار امیدواری كردند نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی با رای قاطع خود به وزیر پیشنهادی علوم، دکتر فرهادی این وزارتخانه را از بلاتکلیفی درآورند.

جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات به ریاست احمد حکیمی پور دبیرکل حزب اراده ملت ایران با حضور تمامی نمایندگان احزاب اصلاح‌طلب عصر دیروز در دفتر این حزب تشکیل شد.

به گزارش ایلنا، پس از این جلسه احمد حکیمی‌پور گفت: در جهت نیل به انسجام و وحدت هرچه بیشتر اصلاح‌طلبان در انتخابات پیش رو، در این جلسه آقایان موسوی لاری، مرعشی و مبلغ نیز از شورای مشورتی آقای خاتمی شرکت کردند که مباحثی حول محور چگونگی ورود اصلاح‌طلبان به انتخابات صورت گرفت.

وی در ادامه افزود: اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات پس از تحلیل مسایل جاری مملکت، پشتیبانی قاطع خود را از تیم دیپلماسی هسته‌ای ایران در مذاکرات وین اعلام و اظهار امیدواری كردند به زودی شاهد جشن پیروزی دیپلماسی هسته‌ای و تحقق منافع ملی ایران باشیم.

رییس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: در پایان این جلسه اعضای این شورا اظهار امیدواری كردند نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی با رای قاطع خود به وزیر پیشنهادی علوم، دکتر فرهادی این وزارتخانه را از بلاتکلیفی درآورند.

کد N595223