باهنر :

تیم مذاکره کننده ایران از خط قرمزها عبور نمی‌کند

مذاكرات ايران و گروه 1 5,محمدرضا باهنر

نایب رییس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:در مذاکرات هسته‌ای مواضع نظام و خط قرمزهای آن مشخص است و تیم مذاکره کننده ما از خط قرمزها عبور نمی‌کند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمدرضا باهنر در جلسه هفتگی جامعه اسلامی مهندسین که با حضور برخی از اعضاء این تشکل در دفتر مرکزی جام برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره بسیجیان جان بر کف و بزرگداشت هفته بسیج، به برخی از مهم ترین موضوعات سیاسی روز اشاره کرد.

وی درباره مذاکرات هسته‌ای با 1+5 گفت: مواضع نظام و خط قرمزهای آن مشخص است و تیم مذاکره کننده ما از این خط قرمزها عبور نمی‌کند.

وی همچنین در خصوص موضوع عدم رأی اعتماد به وزرای پیشین علوم که به مجلس معرفی شده بودند گفت: نیروهایی که برای وزارت علوم معرفی می شدند کپی همدیگر بودند، اما امیدواریم که با معرفی آقای دکتر فرهادی این دور خسته کننده پایان پذیرد.

در ادامه این جلسه سردار سرلشگر ایزدی، معاون اِشراف و راهبردی فرماندهی ستاد کل نیروهای مسلح به ایراد سخن پرداخت.

وی بسیج را یک دستاورد بزرگ از منظر مدیریت جهادی دانست و افزود: انقلاب اسلامی، مدیریتی منبعث از انگاره های وجودی خود را در دفاع مقدس به تصویر کشید.

وی افزود : اگر دستاوردهای مدیریتی دفاع مقدس را در نهاد نظام جمهوری اسلامی ایران بتوانیم پیاده کنیم، همین یک دستاورد بزرگ است.

انتهای پیام

کد N593186

وبگردی