درخواست دبیر کل جامعه اسلامی کارمندان برای افزایش عیدی این قشر

دبیر کل جامعه اسلامی کارمندان پیشنهاد کرد در بودجه ای که مورد بررسی است عیدی کارمندان از حدود 500 هزار تومان به یک میلیون تومان افزایش پیدا کند.

سید کمال‌الدین سجادی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به وضعیت عیدی و حقوق کارمندان در بودجه سال 94 گفت: هر سال دولت محترم برای کارمندان عیدی مشخص می‌کند که مقدارش کمتر از عیدی کارگران است. حال با توجه به بودجه‌ای که در حال بررسی است پیشنهاد می‌کنیم که این رقم از حدود 500 هزار تومان به یک میلیون تومان برسد.

وی با بیان این‌که اگر این مقدار عیدی در نظر گرفته نشود بهتر است یک ماه حقوق با مزایا برای کارمندان در نظر گرفته شود گفت: با توجه به نرخ تورم و موج گرانی که در کشور وجود دارد لازم است که کارمندانی که بار زیادی روی دوششان است مورد توجه بیشتری از سوی دولت قرار بگیرند ودولت ملاحظه‌ی کارمندانش را داشته باشد.

دبیر کل جامعه اسلامی کارمندان ادامه داد: در متن قانون هم آمده که اضافه حقوق کارمندان متناسب با نرخ تورم باشد و این در حالی است که در دولت قبل این کار انجام نمی‌شد حال از دولت تدبیر و امید این انتظار می‌رود که نسبت به کارمندان لطف بیشتری داشته باشد.

انتهای پیام

کد N592390