باهنر: فرهادی رای اعتماد می‌گیرد

محمدرضا باهنر,وزارت علوم,محمد فرهادي

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی می‌گوید که شرایط اکنون در مجلس برای گزینه پیشنهادی وزارت علوم خوب است و امروز این امیدواری وجود دارد که دکتر فرهادی اعتماد اکثریت مجلس را جلب کند.

به گزارش ایسنا، محمدرضا باهنر در گفت‌وگو با «ندای ایرانیان» درباره وضعیت مجلس در خصوص فرهادی تصریح کرد: تا کنون نظر اکثریت اعضای مجلس نهم در خصوص دکتر فرهادی مثبت بوده است. با وجود تخصص و تجربه ایشان من انتظار دارم که دکتر فرهادی رای اعتماد مجلس را کسب کند. به هر حال من امیدوارم وزارت علوم پس از مدتی صاحب وزیر شود. شرایط اکنون در مجلس برای ایشان خوب است. امروز این امیدواری وجود دارد که دکتر فرهادی اعتماد اکثریت مجلس را جلب کند.

وی افزود: مجلس به اهمیت سامان یافتن وزارت علوم به خوبی واقف است و دوست ندارد این وزراتخانه همچنان بی‌سامان باقی بماند. متاسفانه عده‌ای در صدد القای تفکر تقابل میان دولت و مجلس هستند که به نظر من خطای بزرگی است و منافع ملی در این خصوص در نظر گرفته نشده است. نباید تصور شود که دولت و مجلس در تقابل هستند. همکاری مجلس با دولت و بالعکس خوب است و به نظر من با توجه به فضای این روزهای مجلس و حتی نظر برخی از نمایندگان راجع به ایشان، دکتر فرهادی رای اعتماد اکثریت مجلس را خواهد گرفت چون به نظر می‌رسد تجربه کافی برای اداره یک وزارتخانه را دارد.

انتهای پیام

کد N591890