سردار نقدی: ما کوچکترین امتیازی در بسیج برای عاشقان حقیقت نداریم

سازمان بسيج مستضعفين,سردار محمدرضا نقدي

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ما کوچکترین امتیازی در بسیج برای عاشقان حقیقت نداریم

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ما کوچکترین امتیازی در بسیج برای عاشقان حقیقت نداریم

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سردار محمدرضا نقدی در جشنواره مالک اشتر بسیج اظهار کرد: آنچه امام راحل بزرگوار درباره‌ی بسیج فرمودند که بسیج مدرسه عشق است، اغراق نیست. جمع بسیجی امروز بعد از 30 سال در عمل ثابت کردند که این فرموده امام درست است.

وی افزود: در دنیایی که خیلی‌ها برای قدم برداشتن مطالبه امتیاز مالی دارند بسیجیان خود را برای پیشبرد ارزش ها وقف کرده‌اند. ما کوچکترین امتیازی در بسیج برای عاشقان حقیقت نداریم. تنها یک خواسته از ستاد کل نیروهای مسلح داریم که بتوانیم این جمع کادر بسیجی را تحت خدمات آموزشی قرار دهیم تا بتوانند ارتقا علمی پیدا کنند تا بسیج را از نظر کیفی و کمی عمیق‌تر کنیم.

وی ادامه داد: حضور هزار و پانصد و هفت گردان بیت‌المقدس و بیش از 500 گردان امام حسین (ع) و امام علی (ع) در بسیج که داوطلبان آن عاشقانه و بدون مزد و منت در صحنه هستند، آموزش و تمرین می‌بینند و در رزمایش‌ها شرکت می‌کنند نشان می‌دهد که همان شور و حال دفاع مقدس همچنان در بسیج وجود دارد. زمانی که خطری وجود داشته باشد این گردان‌های بسیجی آماده‌تر از زمان تمرین و رزمایش در صحنه هستند. فرمانده‌هان پایگاه‌ها شب و روز خود را وقف کردند و هیچ توقع و مطالبه‌ای ندارند.

ادامه دارد

کد N591548