معاون کنسولی امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه؛

اعتراض نمایندگان مبنی بر ارائه نشدن اطلاعات مذاکرات درست نیست

مجلس,حسن قشقاوی

قبل از برگزاری مذاکرات مسقط، یک جلسه چهار ساعته کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با حضور ظریف وزیر امور خارجه به این موضوعات اختصاص داده شد.

معاون کنسولی امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه، با بیان اینکه نمایندگان مجلس در جزئیات مذاکرات هسته‌ای هستند، گفت: تاکنون هفت ساعت جلسه مشترک با اعضای کمیسیون امنیت و مسئولان وزارت خارجه برای تشریح مذاکرات برگزار شده است.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی مجلس؛ حسن قشقاوی با اشاره به اعتراض تعداد معدودی از نمایندگان مجلس مبنی بر ارائه نشدن اطلاعات مربوط به مذاکرات هسته‌ای از سوی تیم مذاکره‌کننده به مجلس، گفت: این موضوع به هیچ وجه درست نیست، زیرا قبل از برگزاری مذاکرات مسقط، یک جلسه چهار ساعته کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با حضور ظریف وزیر امور خارجه به این موضوعات اختصاص داده شد.

معاون کنسولی امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه، ادامه داد: همچنین در این رابطه جلسه‌ای سه ساعته با حضور من و سیدعباس عراقچی برای تشریح محورهای مذاکرات هسته ای برگزار شد، از این‌رو در مجموع حدود هفت ساعت نشست مشترک میان اعضای کمیسیون امنیت‌ملی و مسئولان وزارت خارجه درباره مسائل هسته ای برگزار شده است، حال من سوال می‌پرسم که در این نشست‌های طولانی به جز ورود به جزئیات مذاکرات هسته‌ای، به چه مواردی دیگری می‌توانستیم بپردازیم.

کد N591439