ارسال 400 میلیون پیام برای رهبر انقلاب

حضرت آيت‌الله خامنه‌اي,رهبر معظم انقلاب اسلامي,مقام معظم رهبري,حجت‌الاسلام و المسلمين محمدي گلپايگاني,رئيس دفتر مقام معظم رهبري

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: در زمان بستری بودن آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، حدود 400 میلیون پیام در سطح کشور برای ابراز نگرانی و دعا برای سلامتی ایشان فرستاده شده بود.

به گزارش ایسنا به نقل از «حوزه‌نیوز»، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی، عصر پنجشنبه در جلسه اعضای مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم که در سالن همایش‌های جامعه مدرسین قم برگزار شد، با ابلاغ سلام مقام معظم رهبری به اعضای مجمع اظهار کرد: در زمان انجام عمل جراحی مقام معظم رهبری، دعای خیر مؤمنین بدرقه راه ایشان شد و به لطف خداوند عمل موفقیت‌آمیزی انجام شد.

وی با اشاره به علاقه‌ای که مردم ایران به رهبر معظم انقلاب دارند، گفت: وزیر ارتباطات بیان کردند که در هشت روز بستری ایشان، حدود 400 میلیون پیام در سطح کشور برای ابراز نگرانی و دعا جهت سلامتی ایشان فرستاده شده بود که نشان از علاقه مردم به ایشان دارد.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری تصریح کرد: محبوبیت رهبر انقلاب در حدی است که مردم از عمق جان به ایشان علاقه دارند و تقاضاهای ملاقات بسیاری در آن زمان رسیده بود و مراجع نیز در این خصوص بسیار اظهار علاقه کرده بودند.

انتهای پیام

کد N590507