در پی عملیات بیت‎المقدس؛

صهیونیست‎ها تنها در حالات ضروری از خانه خارج می‎شوند

بین الملل ایران در جهان

کانال یک تلویزیون رژیم صهیونیستی در گزارشی از وضعیت بغرنج شهرک نشینان ساکن بیت المقدس در پی عملیات اخیر در این شهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، کانال یک تلویزیون رژیم صهیونیستی در گزارشی به تشدید نگرانی شهرک‌نشینان ساکن بیت المقدس در پی عملیات استشهادی اخیر پرداخته است.

در بخشی از این گزارش آمده است: شهرک نشینان در قدس فقط در حالت ضرورت از خانه‎های خود خارج می‎شوند.

این در حالی است که نظامیان صهیونیست در پی عملیات اخیر به طور مضاعف در مناطق مختلف قدس اقدام به گشت زنی می‎کنند تا اعتماد ساکنان را به برقراری امنیت جلب کنند، اما این تلاش‌ها تاکنون نتیجه‎ای نداشته است.

یکی از شهرک‎نشینان صهیونیست در این باره می‏‎گوید: ما نگران هستیم، هر لحظه ممکن است در داروخانه، اتوبوس و یا هر جای دیگر هدف حمله قرار گیریم و یا کسی ما را به گروگان بگیرد که این بسیار دلهره آور است.

بنابراین گزارش، در پی عملیات اخیر در بیت المقدس اکثر مراکز تجمع عمومی و تفریحی و رفاهی خالی از شهرک‎نشینان شده و آنها از حضور در سطح شهر نگران هستند.

خاطرنشان می‎شود حمله دو جوان فلسطینی به یک محل تجمع صهیونیست‎ها در قدس، به هلاکت چهار خاخام صهیونیست از جمله خاخام "موشه تبرسکی" از سران ارشد جنبش افراطی شاس و دو صهیونیست دیگر منجر شد.