نماینده چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد:

مجلس به وزیر پنجم پیشنهادی علوم رای اعتماد می‌دهد

مجلس,وزیر پیشنهادی علوم

با معرفی دکتر فرهادی، رئیس جمهور و دولت پیام مجلس را گرفت و با این گزینه به نظر می آید نظر نمایندگان مجلس جلب شود.

نماینده چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد با حمایت از پنجمین وزیر پیشنهادی دولت برای وزارت علوم تحقیقات و فناوری گفت: گزینه معرفی شده برای تصدی پست وزارت علوم، رئیس جمعیت حلال احمر کشور است.

سیدعلی محمد بزرگواری در گفت‌وگو اختصاصی با ایلنا، از رأی آوری وزیر پیشنهادی علوم خبر داد و اظهار داشت: اگرچه آقای دکتر فرهادی اصلاح طلب است اما در فتنه ۸۸ هیچ گونه دخل و تصرفی نداشته است.

وی با اعلام اینکه مجلس نهم شورای اسلامی نظر دارد به وزیر پنجم پیشنهادی برای وزارت علوم رأی مثبت دهد، یادآورشد: کاش رئیس جمهور اینگونه با مجلس نهم سر لجبازی را پیش نمی‌گرفت.

نماینده ادوار هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با معرفی دکتر فرهادی، رئیس جمهور و دولت پیام مجلس را گرفت و با این گزینه به نظر می‌آید نظر نمایندگان مجلس جلب شود.

بزرگواری زمان رأی گیری برای وزیر پیشنهادی دولت را چهار شنبه هفته آینده عنوان کرد و افزود: امیدوار است دکتر فرهادی بتواند از مجلس رأی اعتماد بگیرد.

به گزارش ایلنا از یاسوج، فرهادی در کارنامه اجرایی خود علاوه بر وزیر بهداشت دولت خاتمی، وزیر فرهنگ و آموزش عالی طی سال‌های ۱۳۶۴ تا ۱۳۶۸ بود. وی مدتی نیز به عنوان رئیس دانشگاه تهران و قائم مقام جمعیت هلال‌احمر به فعالیت مشغول بوده است.

کد N588526