کوچک زاده در نطق میان دستور

پورشه سوارها طیف اصلاح طلب و معتدل درست می‌کنند

سیاست مجلس

نماینده مردم تهران گفت: دعوای امروز بین گرفتاران پول دارو و پورشه سواران است، عده ای از همین افراد پول خرج می‌کنند و حزب اصلاح طلب و حزب معتدل درست می کنند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی مهدی کوچک زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور با اشاره به سخنان رئیس جمهور گفت: آقای روحانی گفته‌اند مجلس نماد مهم مردمسالاری است، تک تک نمایندگان به عنوان نماینده کل ملت هستند و اگر در سال‌های اخیر گاهی نسبت به مجلس بی‌حرمتی شد باید این بی‌حرمتی رفع شود.

وی افزود: روحانی تاکید کرده که 20 سال از عمر خود را در مجلس سپری کردم و یکی از درس‌هایی که آموخته ام این بوده که عظمت مجلس عظمت ملت است و دولت قوی در کنار مجلس قوی است.

وی ادامه داد: امروز می‌خواهم ادعا کنم که تمام دعواهایی که مطرح می‌شود دعوای اصلاح و اعتدال و دعوای اصلاح و معتدل نیست، اگر دروغ و نفاق و ریاکاری نباشد از سر بی‌توجهی و بی اعتبار است.

نماینده مردم تهران ادامه داد: تنها دعوای معتبر دعوای بین فقر و غنا و مردم پابرهنه و مظلوم شهر با مرفهین بی درد است که در سدهای کشور قایقرانی و اسکی روی آب می‌کنند.

کوچک زاده افزود: دعوای کسانی است که گرفتار پول دارو، ازدواج و جهیزیه فرزندانشان هستند با کسانی که با پورشه و فراری‌ها جلوی مردم رژه می‌روند، عده ای از همین‌ها پول خرج می کنند تا حزب اصلاح طلب راه بیندازند و عده‌ای پول خرج می کنند تا حزب معتدل راه بیندازند.

وی افزود: اگر تمام تحصیل کردگان پیشرفته‌ترین دانشگاه های جهان را با 20 سال تجربه در کشور وزیر کنیم مشکل حل نمی‌شود. مردم در این سطح اجرای قانون اساسی را می‌خواهند. چرا مردم غصه در دل داشته و به خاطر یک خواننده با سوز بیرون می ریزند چون می بینند شریکی که با هم شریک شدند قصد دارد هر ماه بیشتر از دخل برداشته و کمتر هزینه کند.

کوچک زاده یادآور شد: مردم را دریابید و ای مسئولان سطح زندگی خود را پایین بیاورید.