بازدید از پروژه‌های در حال اجرای شهرداری شیراز توسط سازمان بازرسی

سازمان بازرسي كل كشور,شيراز

رییس منطقه 3 سازمان بازرسی کل کشور و بازرس کل استان فارس، از پروژه‌های در حال اجرای شهرداری شیراز بازدید کرد.

رییس منطقه 3 سازمان بازرسی کل کشور و بازرس کل استان فارس، از پروژه‌های در حال اجرای شهرداری شیراز بازدید کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین محمودآبادی با توجه به اهمیت اجرای به‌موقع پروژه‌های عمرانی، به لحاظ ضرورت در تسهیل و بهبود حمل و نقل و کاهش بار ترافیکی کلان شهر شیراز خواستار تسریع در تامین اعتبارات لازم جهت کاستن از تعدیل‌های قانونی شد.

وی عنوان کرد: تسریع در اتمام پروژه‌های شهری موجب رضایتمندی و شرینی کام مردم خواهد شد، در غیر آن منجر به افزایش هزینه پروژه‌ها می‌شود و نهایتا نارضایتی مردم را به دنبال خواهد داشت.

محمودآبادی خدمت خالصانه به مردم را با اهمیت توصیف و خاطرنشان کرد: قطعاً اگر خدمت خالصانه باشد مورد رضای حق تعالی و توجه مردم قرار خواهد گرفت و می‌تواندبه عنوان باقی الصالحات مسئولان مرتبط قلمداد کرد.

رییس منطقه 3 سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به نظارت به‌موقع و تاثیر آن در اجرای پروژه‌ها، نظارت بر کیفیت اجرای پروژه‌های شهرداری را امری مهم تلقی کرد و خواستار نظارت جدی و فائقه شهردار و سایر عوامل شهرداری بر عملکرد پیمانکارها در فرایند اجرای پروژه‌ها شد.

بازرس کل استان فارس ضمن تشکر از اقدامات و فعالیت‌های عمرانی انجام شده در سطح کلان شهر شیراز توسط شهرداری شیراز، آمادگی اداره کل بازرسی استان را در راستای رفع مشکلات احتمالی در پروژه‌ها و برنامه‌های شهرداری اعلام کرد.

در پایان پاک فطرت شهردار شیراز گزارشی از روند اجرایی پروژه‌ها، تنگناها و مشکلات پیش رو را ارایه کرد.

پاک فطرت حضور نمایندگان بازرسی را در کمیسیون‌های معاملات شهرداری و نظارت آنها در اجرایی پروژه‌ها را بسیار مثبت ارزیابی و خاطرنشان کرد: مواقعی که نماینده‌های بازرسی در جلسات و کمیسیون‌ها حضور دارند نسبت به صورتجلسات تنظیمی اطمینان خاطر بیشتری وجود دارد.

در این برنامه پروژه‌های در حال اجرای کوهسار مهدی، پل کابلی ولی عصر(عج)، پل فضیلت، زیرگذر هفت تنان و طرح تعریض خیابان سعدی مورد بازدید قرار گرفت.

انتهای پیام

کد N587822