رییس سازمان بسیج مستضعفین/1/:

دشمن به جای جنگ زرهی، رو به تهاجم فرهنگی و جنگ نرم آورده است

سازمان بسيج مستضعفين,سردار محمدرضا نقدي

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز دشمن لشکرهای زرهی خود را دور کرده و روی به تهاجم فرهنگی و جنگ نرم آورده است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز دشمن لشکرهای زرهی خود را دور کرده و روی به تهاجم فرهنگی و جنگ نرم آورده است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سردار محمدرضا نقدی در مراسم تجدید میثاق بسیجیان با آرمان‌های امام راحل به مناسبت سالروز تشکیل سازمان بسیج مستضعفین در حرم امام خمینی (ره)، اظهار کرد: امروز دشمن با عظمت قدرت دفاعی بسیج حتی تصور تهاجم به خاک ما را ندارد چه برسد به اینکه جرات چنین کاری را پیدا کند. دشمن لشکرهای زرهی خود را دور کرده و رو به تهاجم فرهنگی و جنگ نرم آورده است.

وی افزود: استکبار رسانه‌های خود را مثل لشکرهای جرار به جان اخلاق، فرهنگ و ادب در ایران و جهان اسلام انداخته است. ما از امام آموخته‌ایم که بسیجی باید مرد همه عرصه‌ها باشد و بسیجی‌ها در رکاب امام حاضر مشق جنگ فرهنگی را به پایان رسانده‌اند و در این زمینه آماده حماسه‌آفرینی هستند. امروز با فعالیت‌هایی که در همه پایگاه‌های بسیج کشور صورت گرفته بسیجیان آماده‌اند تا ان‌شاءالله در عرصه جنگ نرم و جهاد فرهنگی حماسه‌ای به عظمت حماسه دفاع مقدس خلق کنند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: در جنگ نرم دست‌های ما پر است. فرهنگ، ادب، ارزش‌های مبتنی بر اسلام همچنین منطق و استدلال وحی از آن ماست و اینها زرادخانه‌های فرهنگی ما هستند. دشمن به بعضی موفقیت‌های خود دلخوش نباشد. ان‌شاءالله همه بساط سحر رسانه‌ای و ساحران موسایی آنها را با اژدهای فرهنگی بسیج می‌بلعیم. بسیجیان در عرصه فرهنگی و جهاد اقتصادی حماسه‌هایی به عظمت آزادی خرمشهر، بستان و عملیات فتح‌المبین می‌آفرینند و این خیلی نزدیک است.

ادامه دارد

کد N587744