پوتین:| 225138

آمریکا تصمیم دارد مشكلات خود را به هزینه روسیه حل كند

سیاسی

رئیس‌جمهوری روسیه گفت که مقام‌های آمریکایی تصمیم ندارند تا به این کشور توهین کنند، اما می‌خواهند ما را تابع تصمیم‌های خود کنند، که در گذشته هیچ قدرتی موفق به انجام آن نشده است و هیچ‌گاه هم قادر به انجام آن نخواهند بود.

رئیس‌جمهوری روسیه در کنفرانسی خبری با عنوان «تمام مردم روسیه» در مسکو گفت که مقام‌های آمریکا می‌خواهند روسیه را تحت کنترل خود درآورند، اما تا به‌ حال هیچ قدرتی به این امر موفق نشده است.

به گزارش ایلنا به نقل از راشاتودی، «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهوری روسیه گفت که مقام‌های آمریکایی تصمیم ندارند به روسیه توهین کنند اما می‌خواهند ما را تابع تصمیم‌های خود کنند. هیچ قدرتی در گذشته موفق به انجام آن نشده است و هیچ‌گاه هم قادر به انجام آن نخواهند بود.

پوتین اضافه کرد که تاریخ تغییر نخواهد كرد و هیچ کشوری نخواهد توانست بر روسیه غلبه کند.

رئیس‌جمهوری روسیه تحقیرآمیز بودن اقدام‌های آمریکا را رد کرده و تصریح کرد که آمریکا و غرب در تلاش هستند تا مشکل‌های خود را به هزینه ما حل کنند.

پوتین با اعلام این‌که روسیه با سیاست‌های آمریکا مخالف است و نه با ملت آن، گفت: «سیاست‌های آمریکا باعث ایجاد دید منفی نسبت به اقدام‌های این کشور شده است.»

در همین راستا، وی تصریح کرد که آمریکا سرانجام مجبور به پیروی از متحدان خود شد؛ متحدانی که می‌خواهند منافع خود را تحت هر شرایط حفظ کنند.

کد N587445