نماینده مردم مسجد سلیمان تذکر شفاهی؛

کم کاری و تعدد مدیران در حوزه استانی، افراد زیادی را داغدار کرده است

مجلس,ایلنا

دو محور هفتگرد اهواز، به رغم اینکه منابع آن مصوب و تأمین شده است اما به دلیل کم کاری و تعدد مدیران در حوزه استانی و ملی بلاتکلیف مانده است.

دو محور هفتگرد اهواز، به رغم اینکه منابع آن مصوب و تأمین شده است اما به دلیل کم کاری و تعدد مدیران در حوزه استانی و ملی بلاتکلیف مانده است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا، اسماعیل جلیلی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی، خطاب به رئیس جمهور گفت: متأسفانه علی رغم اینکه ۵ سال است صدور مجوز محیط زیست محور جدید مسجد سلیمان به اهواز معطل مانده تا کنون اقدامی صورت نگرفته که توجه رییس جمهور و تأکید سازمان محیط زیست موجب حل این مشکل شود.

نماینده مردم مسجد سلیمان خطاب به وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه کشته‌های ما در تصادفات اخیر به خصوص در محور هفتگرد اهواز، افراد زیادی را داغدار کرده است افزود: این دو محور به رغم اینکه منابع آن مصوب و تأمین شده است اما به دلیل کم کاری و تعدد مدیران در حوزه استانی و ملی بلاتکلیف مانده است.

وی خطاب به وزیر نفت ادامه داد: منابع مالی برای مناطق آلوده مسجد سلیمان که قرار بود در فاز اول ۱۴۰۰ واحد مسکونی احداث شود بعد از احداث ۳۰۰ واحد‌‌ رها شده و عملا پیمانکاران و شرایط مردم در بلاتکلیفی برای موقعیت بعدی که استقرار در یک منطقه امن است معطل مانده است.

جلیلی خطاب به وزیر نیرو ادامه داد: علی رغم تأکید وزیر به مدیران مجموعه بر حل مشکل تأمین آب شرب شهرستان مسجد سلیمان، هفتگرد متأسفانه مدیران مربوطه اقدام جدی نکردند.

وی با اشاره به ضعف پرداخت عوارض آلایندگی و مالیات بر ارزش افزوده، گفت: وزیر اقتصاد و دارایی برای حل این موضوع دستور و تأکید جدی داشته باشد زیرا به دلیل مشکلات درآمدی، امکان خدمات رسانی به مردم دچار مشکل است.

نماینده مردم مسجد سلمان در مجلس خطاب به وزیر نفت تصریح کرد: بهتر است وزیر نیرو، استخدام نیروهای بومی در سهمیه‌های ابلاغی را اعلام کرده و دستور رفع تبعیض ایجاد شده در آزمون‌های شفاهی، که به دلیل افزایش امتیاز مساعده باعث حذف جوانان منطقه شده را صادر کند

کد N586504