نماینده اصفهان:

حقوق بازنشستگان فولاد و ذوب آهن در 13 استان با تاخیر پرداخت می‌شود

سیاسی

نماینده مردم اصفهان با اعتقاد به شرایط سخت نیروهای مسلح نسبت به پرداخت نشدن بودجه 7500 میلیارد تومانی بنیه دفاعی کشور تذکر داد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حسن کامران در تذکری شفاهی گفت: حقوق بازنشستگان فولاد و ذوب آهن همچنان با تاخیر پرداخت می‌شود و قطع یا تاخیر پرداخت حقوق برای هر حقوق بگیری موجب ایجاد مشکلات زیادی می‌شود.

وی افزود: این عزیزان در 13 استان زندگی می‌کنند و هرکدام 2 یا 3 شهید در خانواده‌شان دارند و وزرایی که در مجلس حاضر می‌شوند هم فقط حرف تحویل می‌دهد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از پرداخت نشدن بودجه 7500 میلیارد تومانی بنیه دفاعی بودجه سال 1393 سخن گفت و افزود: نیروهای مسلح کشور با شرایط خاصی اداره می‌شوند، این مشکل باید طی 3 ماه آینده حل شود.

کامران از اجرانشدن احکام برنامه پنجم توسعه راجع به بسیج نیز افزود: برخی دستگاه‌های زیرمجموعه شهرداری‌ها، بانک‌ها و بنگاه‌های اقتصادی واگذار شده به همین بهانه احکام قانون برنامه درخصوص بسیج و ایثارگران را اجرا نمی‌کنند.

امیدوارم در آستانه هفته بسیج اقدام شود.

وی گفت:‌حق و حقوق نهادهای حمایتی در بندرعباس، قشم، چابهار و کیش و سایر مناطق آزاد و عوارض سازمان بهزیستی و کمیته امداد پرداخت نمی‌شود.

انتهای پیام

کد N586491