نقوی حسینی:

رییس‌جمهور در احداث مترو تهران به ورامین از حق مردم دفاع کند

سیاسی

نماینده مردم ورامین در مجلس با اشاره به مباحث مربوط به جایگزینی قطار حومه به جای خط مترو تهران به ورامین ضمن انتقاد از وزیر راه از رئیس جمهور خواست شخصا به این مساله ورود پیدا کرده و از حق مردم دفاع کند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری ایسنا، سید حسین نقوی حسینی ضمن تبریک هفته‌ی بسیج در تذکری عنوان کرد: از دولت تدبیر و امید انتظار می‌رود کاری انجام دهد که با تدبیر و آگاهانه باشد و مردم را امیدوار کند.

او ادامه داد: احداث مترو تهران به ورامین توسط هیات دولت دهم با شجاعت تصویب شد و اعتبار آن نیز پیش بینی شد شرکت مترو تهران هم کار را شروع کرد.

به گفته نقوی حسینی، تاکنون 200 میلیارد برای این پروژه هزینه شده اما اخیرا وزیر راه و شهرسازی با طرح قطار حومه‌ای می‌خواهد این طرح را جایگزین مترو کند.

نماینده مردم ورامین با تاکید بر این که این کار نه با عقل و تدبیر سازگاری دارد ونه مردم را امیدوار می‌کند افزود: دولت دهم مترو ورامین را به مردم هدیه کرده و 40 درصد آن نیز پیش رفته این پروژه مصوبه دولت است و باید اجرا شود.

او خطاب به آخوندی مدعی شد: آقای آخوندی بهتر است به قطارهای خود برسد و آنها را اداره کند که هر هفته یکی از آنها از ریل خارج می‌شود.

انتهای پیام

کد N583903