پژمانفر: مستنداتی داریم که وزیر پیشنهادی علوم در جریان فتنه بوده است

وزير علوم

یک نماینده اصولگرای مجلس با بیان این‌که جریان فتنه خط قرمز مجلس است، نسبت به معرفی دانش آشتیانی به عنوان وزیر علوم انتقاد کرد.

نصرالله پژمانفر در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با تاکید بر این‌که وزیر پیشنهادی علوم در جریان فتنه نقش داشته است اظهار کرد: نظام تصمیمی ندارد درباره عواملی که در موضوع فتنه هستند اقدامی انجام دهد، اما به هر حال عطوفت خود را نسبت به آنها اعلام می‌کند. ولی معنایش این نیست که اگر دستگاه قضایی با کسی برخورد نکرد اینها می‌توانند در این جایگاه مهم بنشینند.

او ادامه داد: اسنادی داریم که ایشان در این جریان بوده است. ایشان باید بگویند اینها اشتباه است و من کاملا بری هستم. ما هم همین را می‌خواهیم. نهایتش این است که تهمتی به ایشان زده شده، ایشان بگویند این مسائل تهمت است و من در جریان فتنه نبوده‌ام و نسبت به فتنه اعلام موضع دارم؛ ما آن وزیر را روی چشم می‌گذاریم.

پژمانفر در پاسخ به سوالی درباره تبعات نبودن وزیر در وزارتخانه علوم نیز گفت: چرا این سوال را از دولت نمی‌پرسید؟ وزیری معرفی کردند که داشت مسیر وزارتخانه را به هم می‌زد. مجلس هم کار خودش را انجام داد. توپ را در میدان مجلس نیندازید، امروز توپ در میدان دولت است.

این نماینده مجلس تأکید کرد: دولت اصرار دارد که دین خود را به جناح خاصی انجام دهد. ما هم نگفتیم اصلاح‌طلب‌ها در دانشگاه نباشند؛ اصلا دانشگاه مال اصلاح‌طلب‌ها، اما حداقل اصلاح‌طلبی که جز جریان فتنه نباشد.

انتهای پیام

کد N583555