یک فعال دانشجویی: رهبری و یک ملت از مذاکره‌کنندگان حمایت می‌کنند

مذاكرات ايران و گروه 1 5,دانشجويي

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد واحد تهران غرب گفت: با حمایت رهبری از تیم مذاکره کننده متوجه می‌شویم که این دولت آقای روحانی نیست که مذاکره می‌کند بلکه یک ملت پای میز مذاکره آمده است و از تیم مذاکره‌کننده حمایت می‌کند.

امیر امیری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: در این مدت زمان باقیمانده برای آخرین دور از مذاکرات متوجه می‌شویم که حالا باید نتیجه تمام زحمات، تمام سختی‌ها و صبرها و تعلیقات‌مان را که تحمل کرده‌ایم را درو کنیم.

وی ادامه داد: عده‌ای هستند که با جوزدگی و سوءقصد‌ها می‌خواهند دولت در این مذاکرات شکست بخورد و در راه آنها سنگ‌اندازی می‌کنند. آنها باید بدانند که با حمایت رهبری از تیم مذاکره کننده این دولت آقای روحانی نیست که به پای مذاکرات رفته بلکه یک ملت است که با حمایت خود از تیم مذاکره‌کننده با طرف‌های غربی بر سر حقوقش مذاکره می‌کند.

این فعال دانشجویی همچنین گفت: این مذاکرات توافقی برد- برد را به همراه خواهد داشت. ان‌شاءالله بعد از توافق عرصه برای فعالیت کشور باز خواهد شد.

وی افزود: اگر هم نتیجه آن چیزی که ما می‌خواستیم نشد باید بدانیم دلیلش آن بوده که تیم مذاکره کننده نخواسته از اصول خود کوتاه بیاید و چارچوب‌هایش را زیر پا بگذارد. به صورت کلی باید به تیم مذاکره کننده‌مان اعتماد داشته باشیم و با دنبال کردن لایه‌های زیرین مذاکرات بدبینی را گسترش ندهیم.

انتهای پیام

کد N583258