عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در گفت‌و‌گو با ایلنا:

عکس العمل اولیه نمایندگان به وزیر پیشنهادی علوم، ملاک ارزیابی نیست

مجلس,دانش آشتیانی,اسماعیل جلیلی

دکتر دانش آشتیانی به لحاظ مدیریتی سابقه خوبی ارائه داده اند و یکی از دو محور مورد نظر مجلس که بحث سیاسی و توان مدیریتی است از مقبولیت برخوردار بوده است.

نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در خصوص گزینه پیشنهادی وزارت علوم اظهار داشت: با توجه به سابقه مثبت مدیریتی دانش آشتیانی باید در دو روز باقیمانده به صورت فشرده در جلسات مختلف فراکسیون‌ها، مجامع استانی، کمیسیون‌ها و دیگر جلسات شرکت کند و به سوالات و دغدغه‌های نمایندگان در خصوص اصول مدیریتی و رویکرد سیاسی پاسخ گوید.

اسماعیلی جلیلی در خصوص بازخوردهای اولیه نمایندگان نسبت به اعلام گزینه پیشنهادی وزارت علوم گفت: این عکس العمل‌های اولیه ملاک ارزیابی نبوده و پاسخگویی شفاف به بررسی‌ها، دغدغه‌ها و پرسش‌های مورد نظر نمایندگان مجلس نتیجه نهایی را رقم خواهد زد.

وی در ادامه افزود: سوالاتی مطرح است که با پاسخگویی شفاف و قوی می‌توان در نمایندگان اقناع ایجاد کرده و نظر مساعد آنان را جلب کرد.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار ایلنا در خصوص پررنگ بودن نگاه سیاسی مجلس به گزینه پیشنهادی وزارت علوم اظهار داشت: نگاه سیاسی نمایندگان باید بیشتر بر مبنای منافع ملی کشور بوده و نگاه جناحی به این موضوع، نگاهی قابل قبول و منطقی نیست.

کد N582410