استاندار صلاح الدین:

هلاکت صدها تروریست داعشی/استان صلاح الدین نیازی به نیروهای زمینی خارجی ندارد

بین الملل خاورمیانه و آفریقای شمالی

استاندار صلاح الدین با بیان اینکه این استان به نیروهای زمینی خارجی نیاز ندارد، از پیشرفت در عملیات نیروهای امنیتی در مبارزه با تروریسم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از  المسله، رائد الجبوری استاندار صلاح الدین خاطر نشان کرد استان صلاح الدین به نیروهای زمینی خارجی نیاز ندارد و فقط نیازمند پوشش هوایی از عملیات نیروهای امنیتی است.

وی با بیان اینکه نیروهای امنیتی همچنان در حال پیشروی در مقابل تروریستها هستند، گفت نیروهای امنیتی در فاصله کمتر از هفتصد متری دیوارهای پالایشگاه بیجی هستند و تاخیر در رسیدن آنها به سبب اقدام تروریستها در منفجر کردن پل البوجواری است که البوجواری را به پالایشگاه متصل می کند که این اقدام تروریستی رسیدن نیروهای عراقی را با مانع روبرو کرده است.

رائد الجبوری خاطر نشان کرد در حال حاضر تلاشهای مهندسی بر خنثی سازی بمبهای کار گذاشته شده و اصلاح پل متمرکز است که تروریستها آن را منفجر کرده اند.

وی با بیان اینکه نیروهای امنیتی با هیچ مقاومتی از سوی تروریستهای داعش روبرو نیستند، تاکید کرد نیروهای امنیتی طی روزهای اخیر ضربات محکمی به تروریستها وارد کرده اند که به کشته شدن صدها نفر از آنها و فرار برخی دیگر به استان نینوی منجر شده است.