از سوی رئیس قوه قضاییه؛

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه منصوب شد

سیاست داخلی

همچنین آیت الله آملی لاریجانی با صدور حكمی با تشكر و قدردانی از زحمات و تلاشهای حجت الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا صدرحسینی معاون سابق اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، ایشان را به عنوان مشاور رئیس قوه قضاییه منصوب كرد.

رئیس قوه قضاییه با صدور حكمی محمدباقر الفت رئیس كل دادگستری استان خوزستان را به عنوان معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه منصوب كرد.

به گزارش ایلنا، متن كامل حكم آیت‌الله آملی لاریجانی به شرح زیر است:

جناب آقای محمدباقر الفت
رئیس كل دادگستری استان خوزستان

بموجب این حكم به سمت معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه منصوب می‌شوید

امید است با در نظر داشتن اهمیت امر قضا و مسئولیتهای سنگین ناشی از آن اجرای عدالت اسلامی و رسیدگی به محرومین و ستمدیدگان و حمایت از حقوق مشروع مردم را سر لوحه كار خود قرار داده و در انجام وظایف الهی با رعایت دقیق موازین شرعی و قانونی و همراه با سرعت لازم موفق و مؤید باشید.

صادق آملی لاریجانی
رئیس قوه قضاییه

شایان ذكر است همچنین آیت الله آملی لاریجانی با صدور حكمی با تشكر و قدردانی از زحمات و تلاشهای حجت الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا صدرحسینی معاون سابق اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، ایشان را به عنوان مشاور رئیس قوه قضاییه منصوب كرد.

متن كامل حكم رئیس قوه قضاییه به شرح زیر است:

حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای سیدعلیرضا صدرحسینی

ضمن تشكر و قدردانی از زحمات و تلاشهای خالصانه جنابعالی در طول تصدی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه و نظر به سوابق و تجارب ارزنده، به موجب این ابلاغ بعنوان مشاور رئیس قوه قضاییه منصوب می‌شوید.
امید است در پرتو عنایات الهی همواره در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق باشید.

صادق آملی لاریجانی
رئیس قوه قضاییه

کد N581010

خواندنی از سراسر وب