آیت‌الله نوری‌همدانی:

با حضور میلیون‌ها بسیجی،‌ امنیت کشور در دنیا بی‌نظیر است

مرجع تقليد,مراجع تقليد,آيت‌الله العظمي نوري همداني,رييس سازمان بسيج مستضعفين,بسيج

آیت‌الله نوری‌همدانی گفت: کشور با حضور میلیون‌ها بسیجی و انسان‌های پا در رکاب در آرامش بوده و امنیت ایران در دنیا بی نظیر است.

آیت‌الله نوری‌همدانی گفت: کشور با حضور میلیون‌ها بسیجی و انسان‌های پا در رکاب در آرامش بوده و امنیت ایران در دنیا بی نظیر است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه قم، این مرجع تقلید در دیدار با رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: خدمات سردار نقدی در جامعه بسیار بسیار چشمگیر بوده و زحمات بسیج برای مردم سرازیر است.

وی با اشاره به مجاهدت‌های بسیج اظهار کرد: بسیج انقلاب اسلامی را بیمه کرده است و تشکیل بسیج نگاه عمیق امام راحل بود که موجب نگهداری ارزش‌های انقلاب شد.

این مرجع تقلید وظیفه بسیج را تقویت شاخص‌های انقلاب اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: مکتبی بودن ولایت فقیه اصلی‌ترین شاخص‌های انقلاب اسلامی است که بایستی در تقویت آن تلاش کرد.

وی همچنین پشتیبانی از ضعفا را از دیگر شاخص‌های انقلاب اسلامی دانست و گفت: انقلاب اسلامی پناهگاه مستضعفین عالم بوده و چشم امید همه مردمان عالم به ایران اسلامی است.

وی با اشاره به شاخصه استکبارستیزی گفت: امروز استکبار ریشه‌ها و توطئه‌های گوناگونی دارد که تشکیل گروهک‌های تروریستی از جمله داعش در زمره همین نقشه‌ها بوده تا بتوانند در بین امت اختلاف ایجاد کنند.

نوری‌همدانی، آمادگی‌های دفاعی را برای بسیج ضروری دانست و تاکید کرد: بسیج باید در سال چندین نوبت مانورهای قدرت و رزمایش برگزار کند چرا که امروز دشمنان از بسیج احساس وحشت می‌کنند.

وی در پایان به بسیجی بودن خویش افتخار و اظهار کرد: خدا را شاکریم که رهبرمعظم انقلاب با درایت و تدبیر توانسته است نظام را هدایت و روز به روز بر آمادگی علمی و پیشرفت‌های ایران اسلامی بیافزایند.

انتهای پیام

کد N580684