غفاری در گفتگو با مهر مطرح کرد:

جبهه مشترک اصلاح طلبان در حال شکل گیری است/عارف دنبال پست و مقام نیست

سیاست

عضو شورای مرکزی نیروهای خط امام گفت: : همه در جریان اصلاح طلبی تلاش می کنند به یک نقطه نظر مشترکی برسند و با همه اختلاف های درون حزبی به جای تشکیل حزب واحد، یک جبهه مشترک در حال شکل گیری است.

هادی غفاری عضو شورای مرکزی نیروهای خط امام در گفتگو با خبرنگار مهر درباره برنامه اصلاح طلبان برای انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: اصلاحات یک جریان زنده است برخلاف آن هایی که سعی می کنند اصلاحات را مرده نشان  دهند اما در واقع اصلاحات یک اندیشه زلال و بدون هیچ گونه انحرافی است.

وی افزود:   البته اگر یک جریان مرده بود اینقدر از آن نمی ترسیدند پس یک جریان زنده است که اینگونه مورد هجمه قرار می گیرد.

غفاری ادامه داد: همه در جریان اصلاح طلبی تلاش می کنند به یک نقطه نظر مشترکی برسند و  با همه اختلاف های درون حزبی به جای تشکیل حزب واحد، یک جبهه مشترک در حال  شکل گیری است .تمام افرادی که با جریان اصلاحات موافق هستند، جلسات متعددی برگزار می کنند که به صورت قدرتمند هم در انتخابات خبرگان و هم در انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت کنیم.

وی با بیان اینکه برای انتخابات خبرگان ما از ریاست هاشمی رفسنجانی دفاع می کنیم،گفت : یک زمانی  برای نخست وزیری مهدوی کنی و میر حسین موسوی مطرح بودند که  آقای توکلی  مقاله مفصلی برای شرایط نخست وزیری نوشت که یکی از آن ها شیخوخیت بود و مهدوی کنی را یک  شیخ معرفی کرد که می تواند همه را جمع کند، الان که ما می گوییم آقای هاشمی شیخ و بزرگ است و می تواند همه را جمع کند،می گویند نه باید یک فرد جوان پیدا کرد.

 غفاری همچنین درباره حضور برخی چهره ها از جمله عارف در انتخابات آینده گفت: با کاری که عارف انجام داده است وی بسیار نقش سازنده ای خواهد داشت  و من در چند جلسه با او صحبت کردم.او می ترسد که این تلقی ایجاد شود که دنبال پست و مقام است  در حالی که وی  به دنبال زنده ماندن اندیشه اصلاح طلبی است.