پژمان‌فر در گفت‌‌وگو با مهر تشریح کرد:

ایجاد چالش با مجلس در راستای انحراف افکار عمومی از مذاکرات هسته‌ای

سیاست

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت در مذاکرات هسته‌ای توفیقی به دست نیاورده و تحریم‌ها همچنان پابرجاست به همین دلیل تلاش دارد با ایجاد چالش میان دولت و مجلس، اذهان مردم را از این موضوع منحرف کند.

حجت‌الاسلام نصر‌اله پژمان‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی مهر، اظهار داشت: دولت قصد دارد با طرح مسائل انحرافی مانند اختلافات دولت و مجلس در وزارت علوم، اذهان جامعه را از مذاکرات هسته‌ای منحرف کند.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رئیس‌جمهور 1.5 سال همه تخم‌مرغ‌های خود را در سبد مذاکرات چید و این روزها مجبور است اعلام کند مذاکرات، مشکلی از مشکلات ملت ایران حل نمی‌کند و مشکلات اقتصادی همچنان تا سال‌ها پابرجا خواهد بود. به همین دلیل تلاش دارد اذهان جامعه را از این موضوع منحرف کند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت خود را مدیون برخی جریانات سیاسی می‌داند که این جریانات تنها در آشوب‌های اجتماعی، فرصت حضور در انتخابات را پیدا خواهند کرد.

وی افزود: دولت با عدم توجه به معیارهای نظام برای معرفی وزیر پیشنهادی علوم، می‌خواهد فرصتی را فراهم کند تا مجلس را در اذهان مردم مورد سئوال قرار دهد و اینگونه وانمود کند که مجلس برای تعیین تکلیف وزارت علوم کوتاهی کرده است.

پژمان‌فر اظهار داشت: دولت قصد دارد مجلس را ناکارآمد جلوه دهد تا در آینده نمایندگان همسو با خود را در کرسی‌های خانه ملت جای دهد.