نگرانی و امید چمران برای اصولگرایان/ از انتخابات پارسال عبرت بگیریم

اصولگرایان,مهدی چمران

رسانیوز نوشت:چمران حفظ و تقویت وحدت را مبنای اصولگرایی دانست و بیان داشت: اتحاد، از خود گذشتگی، ایثار معنای واقعی اصول گرایی است؛ تفکر اصولگرایی باید سبب همگرایی و وحدت نظر بیشتر نیروهای این جبهه شود.

مهدی چمران رییس شواری شهر تهران، در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها به تبیین راه های تحکیم وحدت اصول گرایان پرداخت و اظهار داشت: مرحوم آیت الله مهدوی کنی واقعا یک شخصیت عظیمی برای اسلام بودند و رحلت ایشان ثلمه ای بر جهان اسلام وارد کرد.

 

 

وی ادامه داد: اگر کسانی به ظاهر بگویند باهم هستیم و اصول و مبانی را رعایت می کنیم اما در عمل به گونه دیگر رفتار کنند فایده ای نخواهد داشت و فکر می کنم در مقابل خداوند و مردم مسؤول خواهند بود.

رییس شواری شهر تهران با اشاره به عدم هماهنگی اصولگرایان در انتخابات دور یازدهم ریاست جمهوری، گفت: از همه گذشته ها باید عبرت گرفت، درس گرفتن از گذشته ها سیره عقلا است؛ اگر می خواهند همان وضعیت تکرار شود به رویه خود ادامه دهند اما اگر بنای اصلاح دارند، باید خود را از این دام شیطانی برهانند و دقیق و صحیح فکر کنند.
رییس شواری شهر تهران در پاسخ به این پرسش که آیا امیدی به عملکرد بهتر اصولگرایان در انتخابات های آتی وجود دارد؟ ابراز داشت: من امید دارم؛ ان شاء الله که امیدمان تبدیل به ناامیدی نشود.

 

1717

 

کد N578180