نسخه جدیدی از سایت KHAMENEI.IR برای دانش‌آموزان/ تولید ۲ نرم‌افزار برای موبایل

فارس نوشت:

رئیس حوزه ریاست موسسه انقلاب اسلامی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای از ایجاد و راه‌اندازی نسخه جدیدی از سایت KHAMENEI.IR برای دانش‌آموزان و تولید دو نرم‌افزار برای تلفن همراه خبر داد.

امیر خوراکیان، رئیس حوزه ریاست موسسه انقلاب اسلامی، دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای با حضور در غرفه خبرگزاری فارس در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها بیان داشت: برای نسل نو و نوجوانان که یکی از اقشار مهم و مورد توجه و عنایت خاص مقام معظم رهبری هستند، نسخه جدیدی از سایت KHAMENEI.IR را طراحی کردیم که نسخه دانش‌آموزی است، که این نسخه از سایت هم به زودی رونمایی می‌شود.

وی اضافه کرد: این سایت برای دانش‌آموزان در ارتباط با موضوعات مورد علاقه این نسل و با قالب مورد علاقه آن‌ها که بیشتر تولیدات صوتی، تصویری، انیمیشن، کمیک استریپ و از این قبیل قالب‌های مورد استفاده است، به ارائه مطالبی خواهد پرداخت.

خوراکیان ادامه داد: دو محصول ویژه تلفن همراه داریم. یکی به صورت آنلاین است که برای ارائه اخبار و مطالب روز تولید شده است و یکی هم به صورت آفلاین است که مخاطب به صورت آرشیوی به آن دسترسی پیدا می‌کند. یعنی ۲۵ سال مطالب و بیانات مقام معظم رهبری در این بخش مدنظر قرار گرفته شده است که این دو محصول هم در آینده نزدیک به مخاطبان ارائه خواهند شد.

 

17503

کد N578103