کاظم جلالی در غرفه ایلنا:| 222924

فراکسیون رهروان ولایت به دنبال کار منسجم تشکیلاتی است

مجلس

کاظم جلالی در پاسخ سوالی درخصوص امکان تشکیل یک حزب جدید فراجناحی در اردوگاه اصولگرایان برای انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه اصولگرایان می‌خواهند یک حزب جدید تشکیل بدهند یا ندهند بحث دیگری است اما اینکه جریان رهروان ولایت به دنبال این هستیم که کار منسجم تشکیلاتی را انجام بدهیم در دستور کار ما قرار دارد. مدتی است که این کار را آغاز کرده‌ایم و در آینده خبرهای خوشی را درباره آن خواهید شنید.

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در پنجمین روز نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها از غرفه خبرگزاری كار ایران (ایلنا) بازدید كرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، کاظم جلالی در پاسخ سوالی درخصوص امکان تشکیل یک حزب جدید فراجناحی در اردوگاه اصولگرایان برای انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه اصولگرایان می‌خواهند یک حزب جدید تشکیل بدهند یا ندهند بحث دیگری است اما اینکه جریان رهروان ولایت به دنبال این هستیم که کار منسجم تشکیلاتی را انجام بدهیم در دستور کار ما قرار دارد. مدتی است که این کار را آغاز کرده‌ایم و در آینده خبرهای خوشی را درباره آن خواهید شنید.

رئیس فراکسیون رهروان ولایت در پاسخ به تشریح جزئیات این حزب جدید اظهار داشت: ما بنای استفاده از دوپینگ رسانه‌ای را نداریم لذا ترجیح می دهیم تا فعلا از آن مطرح نشود. ما به دنبال آن هستیم تا کار را به صورت اصولی انجام بدهیم.

نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: همان طرز تفکری که ما در داخل دنبال می‌کردیم را در حزب خواهیم داشت به علاوه آنکه از نیروهای داخل و خارج از مجلس نیز استفاده می کنیم.

 

کد N577117