دفاع نعیم قاسم از انتفاضه فلسطینی‌ها در قدس

بيت‌المقدس,فلسطين,حزب‌الله

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان اعلام کرد که امیدوار بودن به وقوع انتفاضه سوم جزئی جداناپذیر از روند مقاومت روزانه است و امیدواریم که این انتفاضه به آغاز درگیری‌های مستقیم بینجامد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از سایت عربی پرس، نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان اظهار کرد: برای تمام مردم آشکار است که توان اسرائیل تنها توسط یک دیوار آهنی و ترس احاطه شده و تمام تجهیزات نظامی و اسلحه اسرائیل آنان را از جنگ مستقیم دور کرده در حالی که توان و قدرت مردم فلسطین در قلب و تمام اعضا و جوارح آنهاست. همگان می‌دانند صهیونیست‌ها ترسوهایی هستند که در پشت اشغالگری‌ها و اقدامات جنایتکارانه خود پنهان می‌شوند در حالی که فلسطینی‌ها مجاهدانیند که شرافت خود را در میدان‌های جنگ نشان می‌دهند و برای پیروزی حق بر باطل می‌جنگند.

نعیم قاسم تصریح کرد: این مقابله، مقابله‌ای است که به شکست صهیونیست‌ها منجر خواهد شد و قانونی بودن این مقابله آشکار است، مقابله‌ای که ما از آن حمایت می‌کنیم و با ایستادگی در پشت مردم فلسطین و قدس روند آن را تثبیت می‌کنیم.

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان اظهار کرد: هتک حرمت مسجد الاقصی احساسات نیم میلیارد مسلمان جهان را جریحه‌دار کرد، چراکه این هتک حرمت تنها در حق فلسطین و قدس و مقدسات آن نیست بلکه توهینی به تمام مسلمانان جهان است.

انتهای پیام

کد N576264