کیایی‌نژاد:

امام حسین (ع) بزرگ‌ترین آمر به معروف و ناهی از منکر بود

سیاسی

یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به آیات و احادیثی در خصوص امر به معروف و نهی از منکر اشاره کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مفید کیایی‌نژاد در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت به مناسبت ایام سوگواری امام حسین (ع)، گفت: در ایامی قرار داریم که متعلق به بزرگ‌ترین آمر به معروف و ناهی از منکر امام حسین (ع) است.

وی ادامه داد: با توجه به این ایام و مطرح بودن قانون زیبای امر به معروف و نهی از منکر در صحن علنی مجلس بر آن شدم مختصری درباره این دو فریضه فراموش شده صحبت کنم.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: قرآن کریم با عظمت‌ترین و بهترین امت را در پرتو امر به معروف و نهی از منکر می‌داند.

کیایی‌نژاد در ادامه با اشاره به آیاتی از قرآن کریم و بیان احادیثی در خصوص امر به معروف و نهی از منکر، تصریح کرد: در آیات و احادیث آمده که مبادا امر به معروف و نهی از منکر را ترک کنید که اگر چنین کردید اشرار جامعه امور به دست می‌گیرند و هر چه دعا کنید مستجاب نخواهد شد.

نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی در پایان به برخی از مشکلات حوزه انتخابیه خود همچون بیکاری جوانان اشاره کرد و رسیدگی به آنها را از مسئولان خواستار شد.

انتهای پیام

کد N576037