محمد بسته نگار در بازدید از غرفه ایلنا؛

برای تکرار نشدن شرایط دولت سابق فعالیت می کنیم

سیاست داخلی,بسته نگار

امیدوارم با فراهم آمدن شرایط جدید و باز شدن فضای سیاسی، روزنامه‌نگاران بتوانند به فعالیت خود که همان آگاهی رسانی و روشنگری اذهان عمومی است بپردازند.

محمد بسته نگار، فعال سیاسی ملی مذهبی و عضو شورای سیاست‌گذاری مجله ایران فردا با حضور در بستمین دوره نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها از غرفه ایلنا بازدید کرد و به بیان دیدگاه های خود پرداخت.

محمد بسته نگار در گفت و گو با خبرنگار ایلنا؛ ضمن اشاره به مشکلات خبرنگاران و حوزه مطبوعات اظهار امیدواری کرد: انجمن صنفی روزنامه نگاران با روی کار آمدن دولت جدید بار دیگر به کار خود ادامه دهد، به عملکرد فعالان ملی مذهبی در عرصه انتخابات و دلایل حضور آنها اشاره کرد.
این فعال سیاسی دلایل حضور فعالان ملی مذهبی در انتخابات را فراهم کردن فضایی برای تکرار نشدن شرایط دولت سابق دانست.

وی افزود: اینکه فعالان ملی مذهبی در هر شرایطی عرصه فعالیت و حضور در تغییرات و تحولات اجتماعی را با رعایت تام و تمام قانون اساسی خالی می‌کنند.
بسته نگار همچنین مسائل و مشکلاتی را که همواره در طول تاریخ بر سر راه اصحاب خبر و رسانه وجود داشته برشمرد و اظهار امیدواری کرد: با فراهم آمدن شرایط جدید و باز شدن فضای سیاسی، روزنامه‌نگاران بتوانند به فعالیت خود که همان آگاهی رسانی و روشنگری اذهان عمومی است بپردازند.


گفت و گوی مفصل و مشروح با محمد بسته نگار به زودی در خبرگزاری ایلنا منتشر خواهد شد.

کد N575010