گزارش سالک از بازدید کمیسیون فرهنگی از نمایشگاه مطبوعات

سیاسی

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از حضور وزیر ورزش و جوانان جهت پاسخگویی به سوالات نمایندگان در کمیسیون متبوعش خبر داد.

سید علی طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به جلسه امروز بعدازظهر کمیسیون فرهنگی گفت: در ابتدای جلسه امروز احمد سالک رییس کمیسیون گزارشی از بازدید برخی اعضای کمیسیون فرهنگی از نمایشگاه مطبوعات ارائه کرد.

وی ادامه داد: بحث اصلی در این گزارش این بود در حالی که نمایشگاه امسال مزایایی نسبت به سال قبل دارد اما در عین حال با نقاط ضعفی نیز همراه است که ان‌شاالله وزارت ارشاد به دقت این نقاط ضعف و قوت را مورد بررسی قرار دهد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس همچنین از حضور وزیر ورزش و جوانان به همراه معاونان خود جهت پاسخگویی به سوالات نمایندگان خبر داد و افزود: ابتدا آقای بذرپاش سوالاتی مطرح کرده و زمانی به ایشان داده شد تا پاسخ‌های وزیر را مورد بررسی قرار دهد، همچنین آقایان موسوی لارگانی، شیری علی آبادی و ثروتی نیز سوالات خود را مطرح کردند که اکثر این سوالات برای پیگیری و بررسی بیشتر مراعا ماندند.

طاهری درخصوص موضوع سوالات مطرح شده از وزیر ورزش و جوانان گفت: یکی از سوالات نسبتا مشترک بحث کمرنگ بودن فعالیت‌های این وزارتخانه درباره جوانان بود که وزیر در پاسخ گفت که حجم سنگین فعالیت‌های ورزشی این وزارتخانه را با محدودیت مواجه کرده اما در عین حال این‌طور نیست که کاری انجام نمی‌شود و معاون ایشان نیز گزارشی از عملکرد وزارتخانه در حوزه جوانان ارائه کرد.

نماینده مردم گرگان در مجلس خاطرنشان کرد: سوالات دیگر نیز درباره عزل و نصب روسای فدراسیون‌ها، مشکلات فوتبال و باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال، وام ازدواج، مشکلات موجود در ورزش همگانی و ورزش بانوان، بحث مسکن و اشتغال جوانان و سوالاتی منطقه‌ای بود.

انتهای پیام

کد N574996