با حکم وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح؛

مدیرکل تربیت بدنی وزارت دفاع منصوب شد

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح طی حکمی سرهنگ حسین خوش‌عمل را به سمت مدیرکل تربیت بدنی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح منصوب کرد.

به گزارش واحد دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در حکم سردار دهقان آمده است: به پیشنهاد معاون توسعه منابع انسانی وزارت دفاع و بنابر تجارب و سوابق علمی و عملی، جنابعالی به موجب این حکم به سمت «مدیرکل تربیت بدنی» در آن معاونت منصوب می‌شوید.

در ادامه این حکم آمده است: امید است با اتکال به خداوند متعال و رعایت تقوای الهی، در راستای تدوین، تصویب و اجرای دستورالعمل و روش جاری تربیت بدنی وزارت و نظارت بر ارتقاء، بهبود و توسعه وضع موجود به مطلوب، در چارچوب قوانین، مقررات، دستورالعمل‌ها و تدابیر ابلاغی اهتمام ورزیده، در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و تحت زعامت مقام معظم فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای(مدظله العالی) بیش از پیش موفق و سرافراز باشید.

شایان ذکر است سرهنگ حسین خوش عمل پیش از این در یگان های عملیاتی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران و ستاد فرماندهی کل ارتش مشغول خدمت بوده‌ و در دوران دفاع مقدس حدود 100 ماه با حضور در مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور افتخار رزمندگی داشته‌ است.

وی در رشته‌های ورزشی کاراته، وزنه‌برداری و بدن‌سازی دارای تجارب و فعالیت حرفه‌ای هستند.

انتهای پیام

کد N573722