۱

مذاکرات سه‌جانبه در مسقط پایان یافت/ ظریف و اشتون دیدار کردند

  • ۲۶۶بازدید
  • ۱ رای
  • ۱ دیدگاه
سیاست

مذاکرات سه جانبه محمد جواد ظریف جان کری و کاترین اشتون در مسقط دقایقی پیش پایان یافت.

به گزارش خبرنگار مهر، مذاکرات سه جانبه وزرای امورخارجه ایران و آمریکا با حضور کاترین اشتون ، نماینده 1+5 در این مذاکرات پایان یافت.

بر اساس این گزارش هم اکنون کاترین اشتون و محمد جواد ظریف  در حال دیدار هستند. مذاکرات سه جانبه ظریف، کری و اشتون از روز گذشته در مسقط آغاز شد و طرفین چهار دور مذاکرات را برگزار کردند.

نشست مدیران سیاسی ایران و کشورهای 1+5 نیز فردا با حضور ظریف و اشتون برگزار می شود.

موضوع اصلی این مذاکرات به گفته مقامات حاضر در نشست دست یافتن به راه حلی برای دو مسئله اصلی اختلافی در مورد میزان غنی سازی و لغو تحریم ها است.

بر اساس این گزارش وزیرامورخارجه ایران دقایقی پیش در جمع خبرنگاران و در دومین روز مذاکرات گفت که در نهایت پیشرفت می کنیم.

جان کری وزیرامورخارجه آمریکا نیز درباره این مذاکرات گفت: سخت در حال کار کردن هستیم.

 

نظر شما چیست؟

تاکنون ۱ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.شما هم نظری دارید؟


چرا در ژاپن کسی مرگ بر آمریکا نمیگوید؟
پس از جنگ از یکی از مقامات ژاپن پرسیدند:شما تنها کشوری بودید که آمریکا علیه تان از بمب اتم استفاده کرد.قاعدتا شما باید بزرگ ترین دشمن آمریکا باشید پس چرا هیچوقت شعار مرگ بر آمریکا سر نمیدهید؟
او پاسخ داد:شعار دادن کار کسانیست که در عمل نمیتوانند کاری انجام دهند! همین که روی میز رییس جمهور آمریکا تلفن پاناسونیک ما نشسته یعنی اینکه ما پیروز شدیم!
درود بر مغزهای توانا بجای زبانهای گویا...
دوستان بیاین بهم کمک کنید تا آمریکارو شکست بدیم همینکه یه کاری کنیم که رییس جمهور آمریکا وانت پراید سوار شه یعنی اینکه ما پیروز شدیم

۲ سال پیش   |   r_sarlak   |     |  
۱