فومنی:

رسانه‌ها با بیان واقعیات به جذابیت خود بیافزایند

ايسنا,نمايشگاه مطبوعات و خبرگزاري‌ها

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات اظهار کرد: رسانه های داخلی باید برای افزایش جذابیت خود با بیان واقعیات اشتیاق بیشتری در مخاطبان ایجاد کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد زارع فومنی با حضور در غرفه خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با اشاره به نقش رسانه‌ها و مطبوعات کشور در توسعه سیاسی جامعه تصریح کرد: رسانه‌ها شکل حکومتی یک جامعه هستند و از تاثیرگذاری بسیار بالایی برخوردارند.

وی با ارزیابی از تاثیرگذاری رسانه‌های امروز در جامعه با بیان این‌که متاسفانه امروز رسانه ها آنطور که باید تاثیرگذار نیستند اظهار کرد: متاسفانه امروز ابعاد رسانه های ما آن طور که باید وسیع نیستند و رسانه‌های خارجی به علت داشتن جذابیت بالا تاثیرگذاری بیشتری نسبت به رسانه‌های داخلی دارند. چنانچه امروز رسانه های داخلی ما نیز به جذابیت‌های خود بیافزایند و مطالب را مطابق با واقعیات انعکاس دهند قطعا اشتیاق بیشتری در مردم به وجود می‌آورند تا به جای مراجعه به خبرگزاری‌ها و رسانه‌های خارجی به رسانه‌های داخلی روی بیاورند.

فومنی همچنین با اشاره به تاسیس ارگان رسمی حزب اصلاحات ایران زمین در روزهای آتی اظهار کرد: روند کسب مجوز روزنامه با نام حزب مردمی اصلاحات در حال پیگیری است و ان شاالله در آینده‌ای نه چندان دور این روزنامه منتشر می‌شود.

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات همچنین در ارزیابی خود از عملکرد خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با تاکید بر این‌که ایسنا قلب تپنده خبرگزاری های کشور است اظهار کرد: ایسنا همواره از تاثیرگذاری بسیار بالایی برخوردار بوده است و با واقعیات به خوبی مطابق با اخلاق رسانه ای خود برخورد کرده است.

انتهای پیام

کد N572924