سردار فدوی در یادواره اقتدار موشکی سپاه:

آمریکا چاره‌ای جز خروج از خلیج فارس ندارد

سیاست داخلی

همه توانمندی‌های نیروهای مسلح تاثیرات مستقیم و غیرمستقیم در رویارویی ما با دشمن دارد و باید قبول کنیم آمریکایی‌ها یک توان نظامی دریاپایه هستند و خلیج فارس اصلی‌ترین نقطه عالم است و آنها برای ادامه سلطه‌شان هیچ چاره‌ای جز حضور در آن ندارند.

فرمانده نیروی دریایی تاکید کرد ایران به عنوان بزرگترین کشور منطقه در خلیج فارس تاثیرگذار است نه آمریکایی‌ها و آنها چاره‌ای جز خروج از منطقه ندارند.

به گزارش ایلنا، سردار سرتیپ پاسدار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه در حاشیه سومین سالگرد شهادت شهید طهرانی‌مقدم و یادواره شهدای موشکی سپاه در جمع خبرنگاران گفت: شهید طهرانی‌مقدم نمونه‌ای از انسان‌هایی بود که بر مبنای باور و اعتقادات امام (ره) ‌رشد کرد.

وی افزود: همه توانمندی‌های نیروهای مسلح تاثیرات مستقیم و غیرمستقیم در رویارویی ما با دشمن دارد و باید قبول کنیم آمریکایی‌ها یک توان نظامی دریاپایه هستند و خلیج فارس اصلی‌ترین نقطه عالم است و آنها برای ادامه سلطه‌شان هیچ چاره‌ای جز حضور در آن ندارند.

سردار فدوی ادامه داد:‌ اما خلیج فارس برای کشورهای منطقه است و ایران کشور قدرتمند و تاثیرگذاری به حساب می‌آید و آمریکا قادر نیست راهی که رفته را به اتمام برساند و چاره‌ای جز رفتن از خلیج فارس ندارد که در این راستا توانمندی موشک‌های ما تاثیر دارد.

وی در پایان گفت: آمریکایی‌ها قدرت قابل دیده شدن را می‌فهمند در حالی که باید بدانند معنویت نیز تاثیر به سزایی دارد.‌

کد N571720