ولایتی در دیدار با هیات پارلمانی سیاسی کویت:

امیدواریم روابط ایران و کویت ارتقا یابد/ نتیجه سفر امیر کویت به تهران مثبت بود

سیاست

رئیس مرکز تحقیقات و استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به ارتقا روابط ایران و کویت گفت: ایران و کویت دارای نقاط مشترک فراوان دینی، تاریخی و فرهنگی هستند که امیدواریم این روابط گسترش یابد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات و استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام امروز ظهر در دیدار مشترک با هیات کویتی متشکل از اساتید دانشگاه کویت گفت: امیدواریم نتایج این گفت وگوها و مذاکرات به نفع روابط دو کشور ایران و کویت باشد.

وی با بیان اینکه سفر اخیر امیر کویت به تهران آثار بسیار مثبتی را دربر داشت افزود: ایران و کویت این دو کشور همسایه دارای مشترکات فراوان دینی، تاریخی و فرهنگی هستند که امیدواریم این سفر در این نقاط مشترک آثار مستحکمی داشته باشد.

رئیس مرکز تحقیقات و استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: امیدواریم همواره روابط میان دو کشور بیش از گذشته تقویت شود.

در ادامه این نشست نیز عبدالرضا اسیری رئیس هیات کویتی ضمن خرسندی از سفر به تهران و دیدار با مقامات ایرانی گفت: ما معتقدیم ارتباط میان نهادهای مدنی می تواند خشت بنای محکم، بنیادین و پایداری بین کشورهای جهان از جمله کشورهای همسایه نسبت به یکدیگر داشته باشد.

در ادامه علی اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات و استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با عبدالرضا اسیری رئیس هیات پارلمانی سیاسی کویت به گفت وگوهای خصوصی پرداختند.