«ارج‌نامه‌ آیت‌الله تسخیری» رونمایی می‌شود

کتاب,بزرگداشت,آيت‌الله تسخيري

آیین رونمایی از «ارج‌نامه‌» سه‌جلدی آیت‌الله محمدعلی تسخیری، با عنوان "صلاگر وحدت و بیداری اسلامی" دوشنبه 21 آبان، با حضور چهره‌های فرهنگی، دینی، سیاسی و دانشگاهی و حوزوی در حسینیه‌ الزهرای سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، آیین رونمایی از «ارج‌نامه» سه‌جلدی و تجلیل از شخصیت آیت‌الله محمدعلی تسخیری صبح روز دوشنبه 19 آبان، با حضور علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ابوذر ابراهیمی‌ترکمان، رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین اختری، دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت (ع)، حسام‌الدین آشنا، مشاور فرهنگی رییس‌جمهور و جمعی دیگر از چهره‌های فرهنگی، دینی، سیاسی و دانشگاهی و حوزوی کشورمان برگزار می‌شود.

این کتاب‌ها با نام‌های «اندیشه‌نامه‌ آیت‌الله محمدعلی تسخیری» به کوشش سیدعبدالمجید میردامادی، «راهنامه و مرامنانه‌؛ مروری بر زندگی، مبارزات و خدمات علامه آیت‌الله محمدعلی تسخیری» به کوشش عباس آریازند و «درخشش اندیشه و جوشش آگاهی در آثار علامه آیت‌الله محمدعلی تسخیری» به کوشش محمدرضا شکیبا و محمود واعظی، منتشر شده‌اند.

بنا بر اعلام، این سه عنوان کتاب که با نام «ارج‌نامه‌ آیت‌الله تسخیری» معرفی شده‌، بیان‌گر اندیشه، فعالیت و اقدامات آیت‌الله محمدعلی تسخیری، مشاور مقام معظم رهبری در امور جهان اسلام، نخستین رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، دبیر کل پیشین مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و چهره‌ شناخته‌شده‌ جهانی وحدت مذاهب و گفت‌وگوی ادیان است.

انتشارات بین‌المللی الهدی وابسته به سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، این ارج‌نامه‌ سه‌جلدی را با عنوان کلی «صلاگر وحدت و بیداری اسلامی» منتشر کرده است.

انتهای پیام

کد N570401