بیانیه مجلس در محکومیت اقدامات رژیم صهیونیستی در مسجد‌الاقصی

سیاسی

245 نماینده مجلس در بیانیه‌ای که در جلسه علنی امروز قرائت شد ضمن محکومیت اقدامات و هتاکی‌های رژیم صهیونیستی در مسجد الاقصی از نهادهای بین‌الملی خواست تا مقابل جنایات این رژیم ایستادگی کنند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، متن این بیانیه به شرح زیر است:

رژیم اشغالگر قدس جنایت‌کارترین شیوه‌های ددمنشانه را در سرزمین مقدس فلسطین، مهد ادیان الهی و مسجد الاقصی این پایگاه مقدس معراج پیامبر اعظم اسلام (ص) مرتکب شده و می‌شود.

اعمال مجرمانه و وحشیانه‌ی گروهک منحرف داعش این جریان انحرافی و حلقه به گوش استکبار و رژیم صهیونیستی اقدامات گستاخانه و هتاکی‌های نابخشودنی را در مسجد‌الاقصی قبله اول مسلمانان انجام داده و می‌دهد و قلوب مسلمانان و بلکه آزادی‌خواهان و صاحبان وجدان بیدار جهان را جریحه دار کرده است.

گرچه ملت غیور فلسطین در پرتو رشادت‌های مومنان به مقاومت اسلامی عرصه را بر رژیم صهیونیستی تنگ کرده است لاکن افزایش توطئه‌های فرصت طلبانه و تلاش برای اجرای طرح یهودی سازی قدس شریف و آواره ساختن هزاران نفر از فلسطینیان مظلوم اقتضاء می‌کند که دولت‌های اسلامی از خواب غفلت بیدار شده و در مقابل این توطئه‌های رژیم بی هویت فریاد برآورند و با ملت مظلوم فلسطین که نیازمند حمایت همه مسلمانان است هم صدا و همراه شود.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی از کلیه نهادهای بین‌المللی و به ویژه اتحادیه بین‌المجالس انتظارداریم ضمن محکوم کردن این اقدام شنیع ساز و کارهای پیشگیرانه را اتخاذ و در مقابل این جرایم و جنایات ایستادگی نموده و با اتخاذ تصمیماتی سرنوشت ساز آن اقدامات غیر انسانی را متوقف سازد.

انتهای پیام

کد N570269