برای هاشمی،روحانی،ناطق و امامی کاشانی دعوتنامه فرستادند/تشکیل جلسه جامعه روحانیت برای انتخاب دبیرکل

جلسه این هفته جامعه روحانیت در حالی روز سه شنبه برگزار می‌شود که به گفته سخنگوی جامعه روحانیت مبارز تعیین جایگزین آیت الله مهدوی کنی در دستور کار این جلسه قرار دارد.

به گزارش مهر ناصحی عضو جامعه روحانیت مبارز درباره دعوت از برخی اعضای غایب جلسات جامعه روحانیت مبارز معتقد است که به دلیل حساسیت این جلسه اعضا جامعه روحانیت مبارز تاکید دارند که در جلسه سه شنبه همه اعضا  حتی آنهایی مدتهاست غایب هستند، نیز حضور داشته باشند.

وی افزود: طبیعی است دعوت نامه برای همه اعضا از جمله ناطق نوری، هاشمی رفسنجانی و روحانی فرستاده شده و امیدواریم در جلسه این هفته جامعه روحانیت مبارز حضور داشته باشند.

در چند سال گذشته چهره هایی چون حجت اسلام ناطق نوری، هاشمی رفسنجانی و حسن روحانی که از اعضای این تشکل سیاسی بودند حضورشان در جلسات جامعه روحانیت مبارز کمرنگ شد و در نهایت غیبت همیشگی آن ها در جلسات به روندی عادی تبدیل شد.

در همین باره حجت الاسلام ناصحی عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: افراد مذکوراز سابقین جامعه روحانیت مبارز هستند و ممکن است به دلیل مشغله های کاری در جلسات شرکت نکنند، اما کسی منکر اهمیت آن ها و نقششان در جامعه روحانیت مبارز نمی شود.

 

1717

 

کد N568659