گردان‌های قسام از تاسیس "ارتش مردمی" در غزه خبر داد

حماس,غزه,مقاومت,ارتش

گردان‌های عزالدین قسام، شاخه نظامی جنبش حماس در مراسمی در اردوگاه جبالیا، از تاسیس "ارتش مردمی" خبر داد و اعلام کرد که این جنبش این ارتش را برای هرگونه مقابله‌ای آماده و تجهیز می‌کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه خبری ایلاف، سخنگوی گردان‌های عزالدین قسام در سخنانی عنوان داشت: این مراسم برای فارغ‌التحصیلی 2500 تن است که هنگ اول ارتش مردمی برای آزادسازی مسجدالاقصی و فلسطین را تشکیل می‌دهند.

در همین حال محمد ابو عسکر، نماینده حماس اعلام کرد: این جنبش ارتش مردمی را آموزش می‌دهد و آن را مجهز می‌کند تا مردم ما برای هرگونه رویارویی با رژیم اشغال‌گر آماده باشند.

وی افزود: پس از اینکه هنگ اول افراد نوجوان فارغ‌التحصیل شده‌اند ما از آغاز ثبت‌نام جوانان و افراد بالای 20 سال ظرف روزهای آتی جهت پیوستن به ارتش مردمی خبر می‌دهیم.

از سوی دیگر سخنگوی گردان‌های عزالدین قسام در جریان مراسمی که توسط جنبش حماس در منطقه التفاح در شمال شرق شهر غزه برگزار شد، اعلام کرد: مردان گردان‌های عزالدین قسام حالشان خوب است و تونل‌های عزالدین قسام نیز در وضعیت خوبی هستند و ما برای هرگونه احتمالی آماده هستیم.

انتهای پیام

کد N567995