فرمانده کل سپاه:

جانباز شهید سردار صارمی عمرش را در پاسداری از انقلاب سپری کرد

سپاه پاسداران,سردار محمدعلي جعفري

سرلشکر جعفری گفت: جانباز شهید سردار حسن صارمی سال‌ها عمرش را به پارسایی در پاسداری از انقلاب و ارزش‌های برآمده از آن سپری کرد.

سرلشکر جعفری گفت: جانباز شهید سردار حسن صارمی سال‌ها عمرش را به پارسایی در پاسداری از انقلاب و ارزش‌های برآمده از آن سپری کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با ارسال پیامی به مناسبت شهادت سردار حسن صارمی این جانباز سال‌های دفاع مقدس پیامی صادر کرد.

در پیام فرمانده کل سپاه ضمن تسلیت به خانواده معظم شهید سرافراز صارمی آمده است: جانباز شهید صارمی با ردای سرخ شهادت، قامت سبز جان خویش را بیاراست تا جمال زیبای یار را در رفیق اعلی به نظاره بنشیند.

سرلشکر جعفری در این پیام افزوده است: بی‌شک این پاسدار رشید اسلام عمرش را همواره با عشق به خاندان اهل بیت(ع)، رزم و جهاد در هنگامه نیاز و خدمت خالصانه و صادقانه در پاسداری از انقلاب سپری کرد. سردار شهید صارمی پس از سال‌ها تحمل آلام به جا مانده از جبهه‌های نبرد حق علیه باطل، عاقبت عشق دیدار رب، طاقتش را ربود و به دیار باقی شتافت.

سرلشکر جعفری همچنین در این پیام عروج این فرمانده دلاور و وفادار ولایت را به فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله خامنه‌ای، خانواده معزز این شهید عرش‌نشین، دوستان و همرزمانش تسلیت گفت.

انتهای پیام

کد N567848