سرلشکر جعفری:

جانباز شهید سردار صارمی عمرش را در پاسداری از انقلاب سپری کرد

سیاست

سرلشکر جعفری با ارسال پیامی گفت: جانباز شهید سردار حسن صارمی سال‌ها عمرش را به پارسایی در پاسداری از انقلاب و ارزش‌های برآمده از آن سپری کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با ارسال پیامی شهادت سردار حسن صارمی این جانباز سال‌های دفاع مقدس را تسلیت گفت.
در این پیام، فرمانده کل سپاه ضمن تسلیت به خانواده معظم شهید سرافراز صارمی آمده است: جانباز شهید صارمی با ردای سرخ شهادت، قامت سبز جان خویش را بیاراست تا جمال زیبای یار را در رفیق اعلی به نظاره بنشیند.

سرلشکر جعفری در این پیام افزوده است: بی‌شک این پاسدار رشید اسلام عمرش را همواره با عشق به خاندان اهل بیت(ع)، رزم و جهاد در هنگامه نیاز و خدمت خالصانه و صادقانه در پاسداری از انقلاب سپری کرد.

فرمانده کل سپاه در این پیام خاطر نشان کرده است: سردار شهید صارمی پس از سال‌ها تحمل آلام به جا مانده از جبهه‌های نبرد حق علیه باطل، عاقبت عشق دیدار رب، طاقتش را ربود و به دیار باقی شتافت.

سرلشکر جعفری همچنین در این پیام عروج این فرمانده دلاور و وفادار ولایت را به فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله خامنه‌ای، خانواده معزز این شهید عرش‌نشین، دوستان و همرزمانش تسلیت گفت.