جانشین سازمان بسیج مستضعفین:

تشکیل بسیج جهان اسلام عملیاتی شده است

سیاست داخلی,سازمان بسیج مستضعفین

داعشی ها و تکفیری ها با حمایت مستکبرین تجهیز شده اند و رصد اطلاعاتی صورت گرفته نشان می دهد که آنها از این گروه های تروریستی پشتیبانی اطلاعاتی، تجهیزاتی، آموزشی و عملیات روانی و رسانه ای می کنند و به عینه در صحنه سوریه، عراق، فلسطین و لبنان شاهد این بودیم و اگر هوشمندی نبود به حتم حوادث و فجایع تلخ بیشتری را به مسلمانان تحمیل می کردند.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین در گفت و گو با خبرنگاران در زنجان با بیان اینکه امروز ایران اسلامی با بسیاری از کشورهای اسلامی در ارتباط و تعامل است و در واقع با بسیجیان تبادل اطلاعات، آموزش و فرهنگ دارد، افزود: این تعاملات در سایه یکدلی، وفاق، برادری و وحدت رویه شروع شده و اگر در کشورها مقاومت اسلامی صورت می گیرد رد پای سپاه اسلام در آنجا را بی شک باید شاهد باشیم.

به گزارش ایلنا؛ سردار علی فضلی اظهار کرد: فرمان نورانی حضرت امام خمینی (ره) در دفاع از مظلومین و کشورهای اسلامی جزئی از وظایف و تکلیف است و اگر این حمایت ها، ارتباطات و تعاملات نبود به یقین شرایط دیگری در صحنه بین المللی داشتیم.

سردار فضلی افزود: داعشی ها و تکفیری ها با حمایت مستکبرین تجهیز شده اند و رصد اطلاعاتی صورت گرفته نشان می دهد که آنها از این گروه های تروریستی پشتیبانی اطلاعاتی، تجهیزاتی، آموزشی و عملیات روانی و رسانه ای می کنند و به عینه در صحنه سوریه، عراق، فلسطین و لبنان شاهد این بودیم و اگر هوشمندی نبود به حتم حوادث و فجایع تلخ بیشتری را به مسلمانان تحمیل می کردند.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین در پاسخ به این سوال که در خصوص توان و سطح آمادگی رزمی و دفاعی سپاه و بسیج در مقابل تهدیدات سخت و نرم دشمنان گفت: خانواده بزرگ نیروهای مسلح ایران هر یک بر اساس وظیفه ای که عهده دار هستند در بهترین شرایط آمادگی قرار دارند و بطور دائم سه مولفه مهم 'زمین، دریا و آسمان' را با هوشیاری تمام به صورت شبانه روز رصد می کنند.

سردار فضلی افزود: امروز سراسر ایران اسلامی در شرایط بسیار خوب، مستعد و در نهایت امنیت قرار دارد و این ارمغان به حتم مورد عنایت مردم کشورمان قرار دارد و در حقیقت حکایت از هوشمندی و پاسداری شبانه روز نیروهای مسلح از مرزهای ایران اسلامی است.

وی با بیان اینکه امروز ایران اسلامی امنی را شاهد هستیم اظهار داشت: وقوع برخی حوادث و اتفاقات نشاندهنده این نیست که در دغدغه امنیتی به سر می بریم و امروز به لطف خدا، توان و صلابت نیروهای مسلح و هوشیاری و پشتیبانی مردم، کشور و مرزهای زمینی، آبی و هوایی ایران اسلامی از نهایت امنیت و آرامش برخوردار هستند.

سردار فضلی در پاسخ به سووال یکی از خبرنگاران در خصوص آسیب های فضای مجازی از طریق کشورهای غربی نیز گفت: فضای مجازی فضایی جدید و پیچیده است و باید با این مهم آشنایی عمیقی داشت چرا که بدون شناخت دقیق و هوشمندانه نمی توان برای مقابله با این تهدید نسخه ای را پیچید.

وی با بیان اینکه سازمان بسیج در حوزه سایبر و فضای مجازی ظرفیت خوبی را ایجاد کرده است، یادآورشد: به همین منظور قرارگاه فضای مجازی در سازمان بسیج شکل گرفته و بسیج توانسته در حوزه عملیات سایبری، رسانه ای و بخش مجازی گام های بلندی را بردارد ولی این کافی نیست و برای رسیدن به شرایط مطلوب و مناسب نباید به این میزان قانع بود.

سردار فضلی تاکید کرد: امروز بسیج پرچمدار است و هرجا که برای نظام اسلامی مشکلی بوجود آید با تمام توان و آمادگی پای کار می آیند تا نشان دهند که حتی قله های سخت و دشوار نیز فتح شدنی است.

سردار فضلی افزود: امروز ظرفیت بی نهایت بسیج برکسی پوشیده نیست و حتی در اقتصاد مقاومتی نیز خروجی محور است و دولت می تواند در عرصه های مختلف ازجمله عرصه سازندگی و محرومیت زدایی از این ظرفیت بسیار بالا بهره وافری بگیرد.

رزمایش دو روزه الی بیت المقدس سه شهرستان زنجان در پادگان مالک اشتر سپاه ناحیه زنجان و دیگر شهرستان های استان نیز در اردوگاه های قدس و با هدف ارتقا سطح معنویت و بصیرت، حفظ و افزایش توان رزمی و آمادگی نیروهای بسیج گردان های واکنش سریع بیت المقدس و کوثر استان زنجان برگزار می شود.

کد N567340