عزاداری نیروهای مسلح در قم برگزار شد

محرم,عزاداري,نيروهاي مسلح

نیروهای مسلح استان قم، همزمان با سومین روز از شهادت حضرت اباعبدالله حسین(ع) با حضور در دفتر مقام معظم رهبری، ارادت خود را به خاندان عصمت و طهارت ابراز کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه قم، نیروهای مسلح استان قم اعم از یگان‌های سپاه پاسداران، بسیج، نیروی انتظامی و ارتش در قالب هیئت عزاداری عاشقان ثارالله با تجمع در مسجد اعظم حرم مطهر حضرت معصومه(س) و عرض تسلیت به ایشان با حرکت به سمت دفتر مقام معظم رهبری و حضور در حسینیه امام خمینی(ره) به عزاداری پرداختند.

در طول مسیر دسته عزاداری نیروهای مسلح که همزمان با سومین روز از شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و سالروز شهادت زین العابدین(ع) صورت گرفت، مداحان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) به روضه و مرثیه‌خوانی پرداختند و گروه موزیک سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) نیز با مارش مذهبی دسته را همراهی می‌کرد.

گروه نیروهای مسلح همراه با سینه‌زنی مسیر حرم مطهر، خیابان ارم و شهدا به سمت دفتر مقام معظم رهبری را طی کرده و سپس در این مکان تجمع کردند.

در این گروه عزاداری سردار مهدوی نژاد فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب(ع)، حجت الاسلام والمسلمین سید حسن اکبری مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قم، امیر آبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، سردار سیدی فرمانده لشکر عملیاتی 17 علی بن ابی طالب(ع)، حجت الاسلام طیبیفر فرمانده تیپ مستقل 83 تبلیغی رزمی امام جعفر صادق(ع) و همچنین مسئولین رده های نیروی انتظامی و ارتش مستقر در استان قم نیز حضور داشتند.

انتهای پیام

کد N566352