احمد کوهی اعلام کرد

آمادگی دریافت نظرات در ارتباط با تدوین سند چشم‌انداز مسجد جمکران

مسجد جمكران

مدیر برنامه ریزی راهبردی مسجد مقدس جمکران گفت: مدیریت برنامه‌ریزی راهبردی آمادگی دارد از نظرات و ایده‌های همه افراد در سراسر جهان درباره سند چشم انداز مسجد مقدس جمکران استفاده کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه قم، احمد کوهی دراین باره اظهار کرد: راه برقراری ارتباط با ما نیز از سه روش ارسال نظرات به صفحه تعبیه شده سند چشم انداز در سایت مسجد مقدس، ارسال ایمیل به آدرس info@jamkaran.ir و ارسال پیامک به شماره 5000171770 است.

وی درباره ماموریت این مدیریت گفت: ماموریت ما به دو بخش رصد مسائل فرهنگی و آینده پژوهشی و اجرای یک نظام برنامه ریزی شده متناسب با مدیریت استراتژیک تقسیم می‌شود.

وی افزود: تفکر اصلی ما را استفاده از پارمترهای تفکر استراتژیک شکل می‌دهد، ما به دنبال نهادینه کردن نوع نگاه و اندیشه به آینده هستیم، از این رو اجرای برنامه‌ریزی متناسب با مدیریت استراتژیک را دنبال می‌کنیم.

مدیر برنامه‌ریزی راهبردی مسجد مقدس جمکران با اشاره به تدوین بیانیه مأموریت برای این بخش نیز اظهار کرد: این بیانیه در شورای راهبردی، شورای معاونان و شورای فرهنگی مسجد مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت.

وی افزود: در نتیجه به بیانیه‌ای مفید درباره رسالت مسجد و مأموریت آن رسیدیم و این زمینه‌ای برای شکل‌گیری سند چشم‌انداز مسجد در افق 1404 می‌شود که تا آن زمان قریب به 10 سال فرصت داریم تا برنامه ها را کاملا اجرایی کنیم.

وی با بیان این‌که «زمان 10 ساله فرصت نسبتا خوبی برای رسیدن به اهداف مورد نیاز است»، گفت: چشم‌انداز مسجد با توجه به معیارهای مختلف در حال تدوین است.

میرکوهی تصریح کرد: مسجد مقدس جمکران دارای دو بال مسجدیت مسجد و مهدویت یعنی انتصاب آن به امام زمان(عج) است که سند چشم‌انداز نیز متناسب با همین دو مقوله تدوین می‌شود؛ یعنی شناسایی جریان مهدویت در کشور و محل عبودیت بودن مسجد دو کار اساسی است که ما آن را دنبال می‌کنیم.

انتهای پیام

کد N565859