مدیرکل امور اجتماعی سازمان اوقاف کشور:

نیات واقفین با اجرای کارویژه‌های فرهنگی هدفمند می‌شود‎

مدیرکل امور اجتماعی و موسسات خیریه سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: اجرای کار ویژه‌های فرهنگی در طول سال در بقاع متبرکه و موقوفات کشور در راستای نمود اثرات وقف و هدفمند کردن نیات واقفین خیراندیش است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه چهارمحال و بختیاری، حمید عسگری در سفر به استان چهارمحال و بختیاری در جلسه ستاد مرکزی قرارگاه سیدالشهداء اداره کل اوقاف و امور خیریه استان با اشاره به برگزاری کارویژه سوگواره بصیرت عاشورایی در بقاع متبرکه کشور، افزود: کارویژه‌های سازمانی در راستای نمود اثرات وقف و موقوفات و همچنین اجرای صحیح درآمد موقوفات و گزارشگیری مطمئن و معتبر از هزینه کرد نیات واقفین است.

وی همچنین برگزاری موفق کارویژه‌های طرح زائران حرم رضوی و مهر تحصیلی و پیوندهای آسمانی در کشور را یادآور شد و از راه اندازی سامانه جامع اطلاعات بقاع و موقوفات و همچنین اتوماسیون اداری در بقاع متبرکه سراسر کشور خبر داد.

عسگری طرح‌های آرامش بهاری، سوگواره یاس نبوی، نشاط معنوی، مسابقات قرآن کریم، ضیافت الهی و بصیرت عاشورایی را از دیگر کار ویژه‎های اجرایی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور برای هدفمند کردن نیات موقوفات مرتبط و اجرای مطلوب و تاثیرگذار نیات واقفین برشمرد.

انتهای پیام

کد N565519