همزمان با عاشورای حسینی؛

رییس‌جمهور در حرم عبدالعظیم حسنی(ع) به عزاداری پرداخت

سیاست

رییس جمهوری روز سه شنبه و همزمان با عاشورای حسینی با حضور در جمع سوگواران حسینی در جوار بارگاه مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، در مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران با وفای آن حضرت شرکت کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور پیش از ظهر امروز سه‌شنبه در بدو ورود به آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)، در محل مصلی حرم از سوی آیت‌الله ری شهری تولیت این آستان مورد استقبال قرار گرفت.

روحانی به زیارت حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، حضرت حمزه ابن موسی الکاظم(ع) و حضرت طاهرابن زین العابدین(ع) مشرف شد و همچنین بر سر مزار آیت الله محمدرضا مهدوی کنی رییس فقید مجلس خبرگان رهبری حضور یافت و به قرائت فاتحه پرداخت.

محمدنهاوندیان رییس دفتر رییس جمهوری، حسین فریدون دستیار ویژه رییس جمهوری، حجت الاسلام والمسلمین علوی وزیر اطلاعات و سیدحسین هاشمی استاندار تهران، رییس جمهوری را در این آیین عزاداری همراهی می‌کردند.

رییس جمهوری پس از زیارت حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)، در اجتماع باشکوه سوگواران عاشورای حسینی حضور یافت و همراه با آنان به عزاداری پرداخت.