با حضور سردار شریف؛

همایش "بسیج و رسانه" در کرمان برگزار می‌شود

سیاست داخلی,ایلنا,بسیج,سردار رمضان شریف

هدف از برگزاری این همایش را ترویج فرهنگ و تفکر بسیج با بهره گیری از ظرفیت رسانه‌ها است. تقویت و توسعه جبهه رسانه‌ای انقلاب اسلامی، تعامل بیش از پیش بسیج رسانه‌ها برای اطلاع‌رسانی فعالیت‌های بسیج، از دیگر محورهایی است که در این همایش دنبال می‌شود.

همایش "بسیج و رسانه" با هدف ترویج فرهنگ و تفکر بسیج با بهره‌گیری از ظرفیت رسانه و تقویت و توسعه جبهه رسانه‌ای انقلاب اسلامی روز شنبه 17 آبان در کرمان برگزار می‌شود.

به گزارش ایلناu سردار محمد مطهری، جانشین فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان از برگزاری همایش "بسیج و رسانه" با حضور سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه در روز شنبه (17 آبان) خبر داد.

وی هدف از برگزاری این همایش را ترویج فرهنگ و تفکر بسیج با بهره گیری از ظرفیت رسانه‌ها عنوان کرد و افزود: تقویت و توسعه جبهه رسانه‌ای انقلاب اسلامی، تعامل بیش از پیش بسیج رسانه‌ها برای اطلاع‌رسانی فعالیت‌های بسیج، از دیگر محورهایی است که در این همایش دنبال می‌شود.

وی با بیان اینکه شعار همایش مذکور "بسیج، رسانه و گفتمان ولایت" است، تصریح کرد: سه کارگروه "بسیج، رسانه و گفتمان ولایت"، "بسیج و اقتصاد مقاومتی"، "بسیج و جبهه رسانه‌ای" در این همایش یک روزه تشکیل می‌شود.

جانشین سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به نقش رسانه‌ها در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی افزود: رسانه‌ها همیشه نقش تعیین کننده‌ای داشتند و در برابر آنچه معاندین انجام می‌دهند، می‌توانند اقدامات بزرگی انجام دهند.

مطهری در پایان بیان کرد: این همایش به همت معاونت روابط عمومی سپاه، سازمان بسیج رسانه، قرارگاه بصیرت و بسیج صدا و سیما برگزار می‌شود.

کد N564786