حقیقت‌پور:

حاکمیت پاکستان و بحرین به آیین عزاداری امام حسین (ع) احترام بگذارند

مجلس شوراي اسلامي,امام حسين ع

نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از حاکمیت پاکستان و بحرین خواست به آیین عزاداری امام حسین (ع) احترام بگذارند.

نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از حاکمیت پاکستان و بحرین خواست به آیین عزاداری امام حسین (ع) احترام بگذارند.

منصور حقیقت‌پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به حملات تروریستی به عزاداران حسینی در پاکستان نیز گفت: وابستگی به سیستم‌های اطلاعاتی غرب، وابستگی به برخی آموزه‌های عربستان و بازگذاشتن دست یکسری آدم‌های هار در پاکستان که با پول حجازی‌ها مرتبط به جریانات شیعی و عزاداران حسینی حمله می‌کنند از جمله علل وقوع این اتفاق تلخ است.

نماینده مردم اردبیل در مجلس اضافه کرد: متأسفیم از این‌که دولت بی‌کفایت عربستان هم عرضه جمع کردن این تحرکات و برخورد با عوامل آن را ندارد.

حقیقت‌پور با اشاره به محدودیت های ایجاد شده برای عزاداران حسینی در بحرین یادآور شد: در بحرین نیز به‌دلیل سرسپردگی دستگاه حکومتی به دولت عربستان شاهد ایجاد مضیقه‌های فراوانی برای عزاداران حسینی بودیم.

نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به حاکمیت پاکستان و بحرین و جریانات تندرو در این کشورها می‌گوییم که دستگاه ابا عبداله ‌ حسین (ع) شوخی‌بردار نیست و هرکس مثل رضاخان با عزاداری امام حسین (ع) شوخی کرده سرانجامش در تاریخ ناکجا آباد بوده است.

وی در پایان از حاکمیت پاکستان و بحرین خواست به آیین عزاداری امام حسین (ع) احترام بگذارند.

انتهای پیام

کد N564425